Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Érzékeny borre ez jó?

Érzékeny borre ez jó?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nagyon érzékeny borom van tobbszor is jelennek meg rajta piross halvany foltocskák, most pl. a hajlatokban( konyok, térd) piross foltjaim vannak, állitolag attol, hogy nem szellozik eleget a borom!

Igyhat nagyon megkell valogassam mit kenek rá. Mit gondoltok, az ilyen borre jo 96% os aloeverát tartalmazó gél, mint testápoló? Ti milyen testápolót használtok, ha ilyen érzekeny a borotok?


2012. jan. 16. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem próbáld ki,tudtommal nagyon jót tesz a bőrnek.ha ez még sem jó akkor olvass utána a kókuszolajnak,azt hiszem azt is lehet bőrre kenni.
2012. jan. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ok, koszike (:
2012. jan. 16. 16:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ha azért van, mert bepállik a bőröd, inkább szellősebb pamut ruhákat hordj, és ha nincs ilyen gond, akkor teljesen mindegy, mit kensz magadra, nem? :D

Aloe verás akármit nem próbáltam, én ekcémára hajlamos vagyok, és a legolcsóbb és leghatásosabb, amit használtam, az a patikai hidratáló. De ha épp nem létszükséglet, semmit nem kenek rá. :D

De igazság szerint nem jó, ha minden nap kenegeted a bőröd, mert hozzászokik, és ha egyszer nem kened be valamiért, már megérzed. :S Szóval inkább csak kúraszerűen javasolnám - pláne, hogy ez az aloés valami emlékeim szerint aranyárban van. :D

2012. jan. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az árát kibirom, nemérdekel nagyon, ha ez jó a boromnek! elegem van, hogy eddig semmi hatásost nemkaptam!
2012. jan. 16. 17:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Tökéletes választás!Én is ezt használom,azóta olyan a bőröm,mint a bársony és szép is.
2012. jan. 17. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!