Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a vélemény erről az új...

Mi a vélemény erről az új Garnier BB arckrémről? Tényleg olyan "csúcsszuper" mint ahogyan reklámozzák? Hat valamit?

Figyelt kérdés

2012. márc. 9. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Én szerencsére nem ruháztam be rá, egy próbacsomagot kaptam. Nekem kicsit erős volt az illata, bár nem kellemetlen. Könnyű volt felvinni, nem is mutatott rosszul. De pár óra múlva úgy fénylett az arcom, mintha karácsonyfaizzókat tettem volna a bőröm alá, ráadásul másnap reggelre két csúnya pattanásom is lett. (Egyébként nem szokott) Szóval én biztosan nem veszek!! :)
2012. márc. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kremmania pont hun írnak róla véleményeket, én ez alapján nem vettem meg
2012. márc. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én vettem egyet, és nekem bevált. Nem fénylett tőle a bőröm, az illata kellemes, egyáltalán nem erős, és nem is igazán érezni felkenés után. Szóval nem bántam meg, hogy megvettem.
2012. márc. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejön, aki az illatát kritizálja, nem is értem, egyáltalán nem kellemetlen, erősnek meg pláne nem mondanám. Szerencsére nekem nem zsíros a bőröm, így nem is fénylik néhány óra elteltével. Az egyetlen baj vele, hogy túl világos a bőröm, és a világos bőrre szánt krém is iszonyat sötét az arcbőrömnek... Bár ez nem szegény krém hibája, inkább a genetikáé:D Én beruháztam egybe, a teszkóban most 1800 forintért volt, mindenképp ki akartam próbálni. Most elraktam, ha nyáron kicsit hozzábarnulok, mindenképp használni fogom.
2012. márc. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!