Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Loreal vagy Garnier arckrémet...

Loreal vagy Garnier arckrémet vegyek?

Figyelt kérdés

2012. márc. 1. 13:32
 1/10 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más válik be, ezt így nem lehet megmondani...nekem Garnier van, de a L'oreal is jó volt amikor azt használtam. Van akinek egyik jó, van akinek másik, van akinek egyik sem és egy harmadik márkát ajánl...

Próbáld ki egyiket, és kiderül kell-e váltanod, vagy maradhat..

2012. márc. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
:D Loreal gyártja aGarniert, szal édes mindegy, ha ezek közül választasz
2012. márc. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
14%
Ha szemetet akarsz az arcodra kenni, édesmindegy.
2012. márc. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szemetet? Nekem úgy rendbe tette a problémás arcbőrömet, mint a pinty. Amióta Garnier-t használok (a rózsás), és a 3 az 1-ben arclemosót, nem kell alapozót használnom. Már lassan egy éve. Pedig azelőtt egy kilónyi kellett, annyira foltos és pattanásos voltam.


De utolsó is biztos az a tipikus naturista, aki nem fogad el semmit a XXI. századból, hanem inkább magára keni amit más meg szokott enni. (élesztő és társai.....megpróbáltam én is anno ilyen tanácsokat, tojássampont és társai....a pattanásos és kivörösödött arcbőr és az összeragadt tincsek magukért beszéltek...szóval inkább megveszem és magamra kenem a "szemetet", ami használ is.)

2012. márc. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%

De utolsó is biztos az a tipikus naturista, aki nem fogad el semmit a XXI. századból, hanem inkább magára keni amit más meg szokott enni. (élesztő és társai.....megpróbáltam én is anno ilyen tanácsokat, tojássampont és társai....a pattanásos és kivörösödött arcbőr és az összeragadt tincsek magukért beszéltek...szóval inkább megveszem és magamra kenem a "szemetet", ami használ is.)


Nem vagyok megszállott "naturista", csak nekem nem mindegy, mit kenek magamra, mert egy arcbőröm van és most vagyok fiatal, tehát most alapozom meg, milyen lesz 10-20-50 év múlva. Épp ezért másoknak se fogom tanácsolni- ha megbocsátasz- hogy ócskaságokat kenjenek magukra. A Loreal cég messzemenően a legallergizálóbb, legpocsékabb összetevőket használja. Érdekes, hogy többen panaszkodnak a Loreal-Garnier cuccokra mint mondjuk a Niveára: engem is kicsípett, kiütéses lettem, tele lett az arcom ekcémás foltokkal. Az, hogy te nem jártál így, még nem jelenti, hogy ne gyötörné ugyanaz a gagyi összetétel a bőröd, csak nálad nem jelentkezik ez a reakció látható formában, de hosszabb távon meg fogja magát bosszulni. Remélem, érhető voltam. Mindazonáltal felőlem azt használsz, amit akarsz. Egyébként a hsz-od hangneme hagy némi kívánnivalót maga után, de ezt csak úgy mellesleg...

2012. márc. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

Úgy mellesleg, tanuld meg, kedves utolsó, hogy mindenkinek más a jó. Azért mert te kiütéses vagy valamitől, attól az még nem szemét, csak neked nem vált be. Nekem meg ugyebár pont az vált be, azóta szép az arcbőröm, amióta használom, mint írtam, már egy éve..............nem lehet akkor olyan szemét.



És te ne írkálj a kivetnivaló stílusról, aki annyit tudott a 3. hsz-ban hozzátenni a kérdező kérdéséhez, hogy "hát ha ilyen szemetet akarsz magadra kenni akkor édesmindegy"

Mert ez sem stílus, egyáltalán nem az.....

2012. márc. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, még annyit, hogy ekcémás vagyok. És a Garnier mégis tökéletes az ÉN bőrömnek. De írtam, hogy mindenkinek más jön be. Te kezdtél valamit leszemetezni, ami NEKED nem tetszett....de attól az még nem szemét.
2012. márc. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

" Ha szemetet akarsz az arcodra kenni, édesmindegy."


Ez meg ugyebár egy intelligens hangnem volt, mi?

2012. márc. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én is ekcémás vagyok.
2012. márc. 3. 21:36
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyébként tényleg a Lorealban vannak a leggázabb összetevők, ráadásul keményen állatkísérletezik is...
2012. márc. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!