Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet hogy hülye kérdés, de a...

Lehet hogy hülye kérdés, de a Garnier BB krémet ugyanúgy le kell mosni a nap végén mint a rendes alapozót?

Figyelt kérdés

2012. febr. 29. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen,ahogy minden krémet is:)
2012. febr. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
bocs az offért, de te már kipróbáltad? mi a véleményed róla?
2012. febr. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem még nem, majd most szeretném. Te próbáltad már?
2012. febr. 29. 17:26
 4/8 anonim ***** válasza:
nem, én is most szeretném majd :)
2012. febr. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


Itt olvashattok róla tapasztalatokat :).

2012. febr. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

krémmánia alapján nekem zsíros bőrre nem kell...

Ez valami fényes hatású színezett hidratáló lehet. Este amúgy is arcot mosnál nem? Szerintem a sima arclemosó is leviszi, én az alapozót is azzal mosom és lejön, utána meg tonik.

2012. febr. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nap végén szerintem alap egy rendes arctisztítás, egész nap rárakódik minden dzsuva, meg smink. :S

Amúgy színezett, szóval valamennyire alapozó mégiscsak, én biztos nem hagynám magamon hosszú időre. :D

2012. febr. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Encsiiii válasza:

Én próbáltam, most is az van rajtam, és nagyon jó!! A sima make-up nem ér semmit ehhez képest. :)

Én a zsíros és vegyes bőrre valót szeretem mert telejsen mattít és szinte mindent eltüntet, akinek pedig egyszer nem elég, annak lehet több rétegbe, hisz noincs benne annyi káros anyag mint más termékekben. Csak ajánlani tudom! :)

2013. szept. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!