Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire baj, ha más márkájú...

Mennyire baj, ha más márkájú arctejet, tonikot és más arckrémet használok? Pl. Garnier arctej, loreal arckrém

Figyelt kérdés
2010. dec. 11. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Nem tesz túl jót a bőrnek,ha váltogatod a kozmetikumokat.Ha egyvalami jó neki,bevált,ne váltsd le,mert már megszokta a bőröd,az újra érzékenyebben reagálhat.
2010. dec. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
PErsze jobb ha egy termékcsaládból valók.Viszont pont így használom én is és teljesen jó.Szerintem ha jól van összekombinálva nincs baj.Én Loreal pure zone deeep control krémet használok,viszont garnier lemosot és tonikot.
2010. dec. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ui:a Garniert is a loreal forgalmazza.Amúgy a loreal alapozó a kedvencem az szoktam venni és a maybelline affinitone mineral alapozo is "lorealos".Szerintem ha valakinek jok a termékei és egy cég akkor kombinálhatod.
2010. dec. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ga maybelline akkor h lehet loreal????
2010. dec. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha*
2010. dec. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha már itt tartunk, egyébként a Vichy is a L'Oréalé, úgy látszik mindent bekebelez. :)
2010. dec. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt mondtam hogy egy cég forgalmazza.Tudod sok ilyen van ami ilyen,vegyünk egy élelmiszert,ha jobban megnézed néha ezeket a neve sincs élelmiszereket is egy nagy gyárto csinálja pl mondjuk ré van irva h tescos csoi de a boci csinálja,sok ilyen van itt is ez van,nem monomd h egy lorealllal felér egy maybelline de azért az árához képest jó.Mondjuk egyszer kaptam sima szaloncukrot isersö rendelte melohelyén és a stollwerk cég volt ráirva.Jobban nem tudom elmagyarázni.A lényeg h valószinüleg ha a loreal jo és mást is forgalmaz akkor a többi terméke sem szar(persze kinek mi a jó.).
2010. dec. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!