Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Extra pattanásos a bőröm...

Extra pattanásos a bőröm hányok tőle bőrgyógyász segíthet ha az ilyen garnier meg ezek már nem segítenek?

Figyelt kérdés
Tudtok vmi jó ötletet, minden szívesen fogadok és megy a zöld mancs :) L/18
2012. márc. 1. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj bőrgyógyászhoz, lehet hormonális probléma is, de ez csak a vizsgálatok után derül ki.
2012. márc. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el bőrgyógyászhoz, és kérd meg, hogy írjon fel valami gyógyszert. Nekem is iszonyat volt a fejem(+dekoltázs,hát,váll) elmentem bőrdokihoz, ő felírt nekem gyógyszert(Roaccutan volt azthiszem) Eredetileg nagyon durva, rendszeres orvosi ellenőrzés mellett szabad szedni(az útmutató szerint 10 kg-ként 1 szemet (pl: ha 60 kg vagy, akkor napi 6 szem.)) Én a háziorvos javaslatára napi egy szemet szedtem, és fél év alatt olyan bababőrt csinált nekem, hogy megszólal, és azóta se pattanásosodtam vissza.
2012. márc. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Avval a gyógyszerrel csak az a baj, amit a 2. válaszoló írt, hogy nem szabad teherbe esni mellette, mert magzat károsító hatása lehet. Hasonlót nekem is ajánlott az orvos, de visszautasítottam, mert nagyon rosszakat hallani ezekről a gyógyszerekről. Persze mindenki maga tudja. Fogamzásgátlóra nem gondoltál? Nekem sokat segített. Mondjuk jobb lenne fényt deríteni a pattanásos bőr okára először is.
2012. márc. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szulfokoll kénes arclemosót ajánlom (gyógyszertárban kapható vény nélkül) illetve Zineryt oldatot (gyógyszertárban kapható, receptre kapható). Ha nagyon rossz a helyzet, akkor inkább az utóbbit ajánlom, hatásos. Nagyon remélem, hogy Te nyered a harcot a pattanásokkal szemben! :) Sok sikert!
2012. márc. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia!Kozmetikus vagyok.A garnier,clean & clear és egyéb drogériákban(esetleg avon/oriflame katalógusban) kapható "csodaszereket" mindenképp felejtsd el...tele vannak felesleges összetevőkkel,amire a bőrödnek egyáltalán nincs szüksége!csak olyan készítményt használj,amit kozmetikában adnak neked.Én a magyar termékre,az Ilcsire esküzöm.Ezzel dolgozom mindig.Én azért lettem kozmetikus,mert rengeteg bőrproblémám volt,14 évesen már tele voltam pattanásokkal,a többi lány mellett nagyon szégyelltem magam..Ezt kezdtem használni,amikor tanuló kozmetikus voltam és fél év alatt helyrejött az addig rettenetes bőröm!Ajánlom az AHA-kúrát,a Fekete szappan napi használatát.Érdeklődj egy a közeledben levő Ilcsi kozmetikában ezekről,ott teljesen felvilágosítanak majd és meg is vásárolhatod ezeket:)
2012. márc. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én egy eucerin krémet használok, gyógyszertárban vettem 3000 ft körül volt. Tejsavas azt hiszem, pont pattanásos bőrre van. Ha használom csodaszép az arcom, persze nem 2 nap alatt múltak ekl a ragyák. Van még ebben a termékcsaládban arclemosó meg tonik is, azokat még nem próbáltam, sajnos nem olyan olcsók, mint a garnier cuccok.
2012. márc. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!