Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a hormonok miatt vagyok...

Ha a hormonok miatt vagyok pattanásos, akkor milyen gyógyszert adna a bőrgyógyász?

Figyelt kérdés
Kozmetikus csak rontott a helyzeten, úgyhogy a bőrgyógyászon gondolkodtam. Nagy a valószínűsége, hogy a hormonokkal van valami. Ilyenkor milyen gyógyszert írnak fel?
2012. jan. 26. 11:22
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Nekem is ilyen problémám volt... Hány éves vagy? Nekem először is fogamzásgátló, amely tartalmaz olyan összetevőt mely hatással van a pattanásokra, én a Yadine-t szedtem! A többit a korod után...

2012. jan. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
17 vagyok. De fogamzásgátlót nem szeretnék szedni.
2012. jan. 26. 12:27
 3/4 anonim válasza:
Nos az probléma mert ha hormonális az fogja megállítani! sőt nekem a bőrgyógyász pláne olyan gyógyszert írt fel ami mellett nem lehetek terhes, különben a baba tuti meghal, tehát ezért is volt a fogamzásgátló! Nekem az arcom tiszta ragya vol, folyamatosan jöttek ki, illetve hátul a nyakam, és a hátam egészen a hátam közepéig tiszta ragya, de komcsira! A bőrgy.által adott gyógyszert 4hónapig szedtem, szétszárította a bőrömet, folyamatosan krémesnek kellett lennie különben olyan voltam mint a kroki, és egy réteg bőrt simán le tudtam húzni az arcomról mint a maszkot! amikor a gyógyszer abbamaradt még 2-3hónap kellett mire szépen visszaált a bőröm, de azóta 7 éve nincs ragyám, csak menszeszkor 1-2 de ennyi! És a fogamzásgátló kelleni fog abból is szerintem a yadin, mert abban vannak olyan összetevők amik meggátolják a ragyásodást, és azért is kell mert a problémád hormonális
2012. jan. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem. :) Köszi a választ! Meglátjuk mi lesz, de én nagyon a fog.gátló ellen vagyok. De hát ha muszáj akkor muszáj...

És ha megszünteti a pattikat, akkor megéri! Pedig sok korombeli lánynak olyan szép a bőre, se patti, se mitteszer. Nagyon irigylem őke!

2012. jan. 26. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!