Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajvasalót vegyek?

Melinda- kérdése:

Milyen hajvasalót vegyek?

Figyelt kérdés
Most van egy de valami borzalmasan vasal : S szeretnék egy újat venni lécci segítsetek mondjatok olyan hajvasalókat amik jók :) képeket is ha tudtok lécci köszi :)

2012. márc. 8. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem Remington style Ceramic Slim 210-es hajvasalóm van és nagyon jó, szeretem. Ki- és bekapcsolható egyaránt. Bár azt, hogy hány °C-on legyen azt nem lehet állítani, de attól még jó.

Kerestem neked google-ba egy képet itt is van:

Ilyen dobozban van: [link]


És így néz ki: [link]

2012. márc. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én imetec-et használok, de ne sajnáld rá a pénzt, a 2-3 ezresek nem érnek semmit. Egyszer kell beruházni és az évekig jó. (az enyém 4 éves)

A remingtont és a rowentát is sokan dicsérik.

Nekem ő lesz a következő :-) : Rowenta Respect CF7710

2012. márc. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem már sok hajvasalóm volt, most kettő van, én mindkettőt szeretem. Az egyik egy régebbi, de drágább kiadás, a másik újabb, de nem a legdrágább.

[link]


Az egyik ilyen, bár én még 20.000-ért vettem anno :)

A másik pedig ilyen, 10.000Ft volt. Azt szeretem benne, hogy lehet vele szép hullámokat csinálni, míg az elsővel nem, mert szögletes.

[link]

2012. márc. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekemis belissima hajvasalóm van tényleg nem szabad hajvasalón spórolni, minnél drágább annál jobb! enyém is már 3 éves és még le se kopott a kerámia:) mindennap vasalom a hajam de csak hajmosás után teszem max fokra(230) a többi napon cs 190fokon vasalom és hővédő spray mellett! így nagyjából egézséges marad a hajam:)
2012. márc. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, megkérdezhetem, hogy neked melyik hővédő spray vált be?
2012. márc. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
persze:) Balea Trend it Up! 500 ft és DM márka teljesen jó:) nem tud kevesebbet mint egy 2000 ft-os
2012. márc. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem eddig egyik sem vált be, de ezt még nem próbáltam :) Köszönöm, meg fogom nézni :)
2012. márc. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!