Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tudnám tartósan sötétíten...

Hogy tudnám tartósan sötétíteni a hajamat?

Figyelt kérdés
Eredetileg sötétszőke hajam van és nagyon szeretnék egy szép sötétbarna árnyalatot de egyszerűen nem megy. Akármilyen típusú festékkel festem be 2-3 hét alatt ledobja és kifakul teljesen majdnem olyan lesz mint volt. Régen fodrászhoz jártam festésre de akkor is ugyanez volt. Van olyan festék ami tartós lenne? Esetleg lenne valami "trükk" hogy ne kopjon ki ennyire hamar?
2012. márc. 7. 22:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, de ha a fodrász normális hajfestékkel befesti a hajad annak nem szabad kikopnia annyira, hogy az eredeti hajszíned vissza jöjjön. Egyértelmű, hogy 1 festés után fakul a haj, ezért kell 2 hónap múlva még egyszer rá festeni.
2012. márc. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!