Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Dús sötét szőrzetűek! Hogyan...

Dús sötét szőrzetűek! Hogyan szőrtelenítettek? Fájdalommentesen és tartósan?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, eddig borotváltam a lábam és a hónaljam, de már iszonyúan unom, hogy minden másnap ezzel kell bajlódnom 10-20 percen keresztül. (Sötét hajú, nagyon dús szőrzetű lány vagyok sajnos...)


A legrosszabb az intim táj. Egészen combomig " lemegy" a szőr és ezen a részen különösen erős a szőrzet (még a hajamnál is - hogyan??) Ha borotvával csinálom az bizony van még egy plusz 20 perc és másnapra begyullad, bevörösödik, néha gennyes is lesz néhány szőrtüssző.


A gyantázás nagyon fájdalmas, drága is, és ami rosszabb: nagyon szégyenlős is vagyok szóval kozmetikushoz nem megyek...


2012. jan. 18. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:

nem lehet hogy hormonprobléma?

amúgy meg, intim területen a szőr növekedésével megyegyező irányba csináld, úgy nem gyullad be. nálam is hasonló a helyzet. gyantáztatni / epilálni (au) is megpróbálhatod. mondjuk nekem a gyanta nem szedi le, epilátortól meg begyullad..

2012. jan. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát, én minden tesstájam másképpen.

Arc: szemöldök: naponta csipesszel

bajuszvonal: amikor eszembe jut, csipesszel

Hónalj: epilátorral kb hetente

Kar: borotva

Láb: borotva

Intim tájék: szőrtelenítő krém+borotva(először leborotválom, utána sőrtelenítő krémezem, hogy ne szúrjon ha újra nő ki ezt kb hetente. De ha megteheted gyantáztass és intim tájék szőrtelenítés utánkend be azonnal testápolóval és akkor nem gyullad be tutire

2012. jan. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én borotválom a karom,lábam teljesen végig,még a lábfejem is szőrös,+ a hónaljat.Egyszerűen nem bírom a gyantát ilyen erős és sok szőrrel,iszonyatosan csúnya utána,és alig egy hét után már nő is .Az intim régiót csak nagyon ritkán borotválom le,mert ott annyira erős,hogy kibírhatatlanul szúr.Arc csipesz és gyanta.
2012. jan. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezzel èn is igy vagyok. Már nagyon kikèszit ez a szõrösség! A làbaim-gyantàzom magamnak otthon, de van, h nem minden szõr szál jön ki akkor leborotválom, hónalj-borotva, intim terület-borotva, igyekszek minnèl ritkàbban, szemöldök-csipesz, bajusz-csipesz
2012. jan. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!