Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Meg lehetne csinál (tat) ni a...

Meg lehetne csinál (tat) ni a hajam, hogy tartósan olyan legyen mint a videóban amit itt mellékelek?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=VVEYe_nkh7Y&list=UUof1ompNakz..


Valamiféle dauer?


Eredetileg egyenes a hajam, ha nem fésülöm ki és szárítom meg akkor egy kicsit hullámos.



2012. jan. 24. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:

sztem dauer. de abból is sok fajta van, szóval küldd el avidit a fodrászodnak.

amúgy van akinek természetesen ilyen a haja, de ha nem akkor marad a dauer, esetleg nagyon kicsi hajcsavarók, de az hamar kirúgja magát..

2012. jan. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ez dauer...de csakis profihoz menj el...ja és nagyon fontos, hogy milyen anyagú a hajad :S lehet meglesznek ezek a hullámok,fürtök,de ha szálas-szállingós vékonyszálú a hajad,akkor garantáltan csapzott patkánynak fogsz látszani vele :/

bocs a morbid kifejezésért...szal ez csak erős szálú hajon mutat...

2012. jan. 25. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Dauerrel lehet. De nem ajánlom. A hajnak eléggé árt, hiába modern, hiába jó a fodrász. És rengeteg vele a nyűg, ha nem szárítod át minden reggel, akkor nem áll így. Ha fésűvel közelítesz felé, úgy fogsz kinézni, mint egy vattacukor.

És mivel a dauer erősen szárítja a hajat, még fakó is lesz könnyen, nem ilyen szép fényes. Szerintem ennek a csajnak természetesen ilyen a haja.

Mielőtt belevágsz, nagyon jól gondold meg, aztán várj vele pár hetet és megint gondold át, hogy vállalod-e. :D

Na meg tényleg győződj meg róla, hogy jó a fodrász, és a dauer tudása nem csak a 60+ nénik tekintetében létezik. :D

2012. jan. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Spirál dauerrel lehet ilyet csinálni, de az előttem szóló már leírta a hátrányait. Nekem volt ilyen hajam néhány évig, de tényleg egy tortúra a fodrász is meg a mindennapos ápolás is. Arról nem is beszélve, hogy ha megunod, akkor csak a lenövesztés segít.

És mindenképpen nézd meg, hogy kivel csináltatod, mert ehhez nagyon erős dauerre van szükség és aki nem ért hozzá simán tövig égeti a hajadat.

2012. jan. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!