Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy csináljak fekete hajból...

Hogy csináljak fekete hajból barnát?

Figyelt kérdés
Alapból sötétbarna hajam van. És most feketére van festve.. de visszaszeretném festetni barnára.. kicsit világosabbra is mint az eredeti. hogyan csináljam? hallottam valami olyanról is hogy van ilyen fstékleszedő cucc amit a fodrászok is használnak.segítsetek! help! :D
2012. márc. 4. 22:43
 1/5 anonim válasza:
En 1 honapja festettem be a hajam feketere,eredetileg kozep/sotet barna a hajszinem..igazabol a feketetol nagyon nagyon nehezen lehet megszabadulni:S en egy darabig igy szeretnem hagyni,mert jol all. Amugy elvileg leszivatassal lehet en mas modszert nem nagyon ismerek,bar lehet hogy van :D mert festetted be ha most megint barnat akarsz?!
2012. márc. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ja,es a leszivas az nagyon karositja a hajat..
2012. márc. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem te sehogy ne csináld, inkább menj el fodrászhoz majd ő megcsinálja és a hajad sem fog károsodni annyira.
2012. márc. 5. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a helyzetben vagyok,nemsokára megyek fodrászhoz.Azért,ha te hamarabb mennél írd le a tapasztalatod,vagy hogy mit mondott a fodrász,légyszi.

Köszönöm. :)

2012. márc. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát amúgy azért festettem be feketére mert pár hónap után mindig megunom a hajszínemet..meg egy szakítás után kellett a változás.. :D de akkor sztem ink elmegyek fodrászhoz :D
2012. márc. 5. 23:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!