Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi annak a szernek a neve ami...

Mi annak a szernek a neve ami kiveszi a festett fekete színt a hajamból?

Figyelt kérdés
Kipróbáltam a fekete színt de nagyon nem tetszik, aztán már le is van nőve jó pár cm-re, de nem tudok vele mit kezdeni. Hallottam, hogy van egy szer amit a fodrászok is használnak (igaz eléggé káros, és jól oda kell figyelni). Fodrászkellékesnél lehet kapni? Kb. mennyibe kerül?
2012. márc. 2. 10:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem te a hajad leszívatására gondolsz vagy a hajradírra. Mind 2 elég rossz megoldás. Szívatástól tönkremegy a hajad, a hajradír nem csinálna vele semmit.. Próbáld ki a dm-ben kapható festékeltávolítót (ColourB4)! Olvass utána az oldalon, nagyon sok jó tapasztalatot írnak róla :)
2012. márc. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ColourB állítólag jó.
2012. márc. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. márc. 4. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!