Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gomba van az arcomon. Teafaola...

Gomba van az arcomon. Teafaolajat szeretnék rá használni, na de hogyan és meddig kezeljem? Esetleg más mód arra, hogy eltűnjenek a foltok az arcomról?

Figyelt kérdés
Az arcomon kör alakú, piros foltok jelentek meg, amik hámlanak is és ha egyet sikerül elmúlasztanom, megjelenik helyette két másik. Utánakérdeztem és ez gomba. minden válasznak örülök, ha segít akárcsak egy kicsit is rajtam, már nagyon zavarnak ezek a ronda piros hámló foltok. eddig Canesten krémmel próbáltam kezelni, de nem értem el vele sokat, a homlokomon elmúlt, de az államon megjelent újra :( kérem valaki mondja meg, hogy a teafaolajat hogy tudnám az arcomon alkalmazni? vagy hogy lenne-e más kezelési módszer? köszönöm!
2012. márc. 4. 04:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Pedig a gombaölő krém rá a megoldás. Miért nem kezelted az álladat is vele, ha egyszer a homlokodon elmulasztotta? Eltünteti, aztán meg nem bízol a hatékonyságában. Ejnye...
2012. márc. 4. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kezelted elég hosszú ideig, azért tért vissza.
2012. márc. 4. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első körben bőrgyógyász! Ő majd megmondja mit kenj rá, hogy elmúljon, meg az eredetét is meg kéne határozni, hogy tudd, mitől jön ki.
2012. márc. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bizony, bőrgyógyász, mert a canesten jó, csak túl szélesspektrumú, gyenge és azért mindegyik fajtára nem jó.

Meg a kezelés folyamatosan kb. 6 hétig tart, de a (látható) gyógyulás után is még leglaább két hétig, különben kiújul, és ráadásul már ellenállóbb is lesz a használt szerre, ezért egyre erősebb anyagok kellenek majd.

A teafaolaj szerintem kevés ehhez, bár amíg nem kapsz időpontot, próbálkozhatsz vele.

A fejbőröd amúgy hámlik, korpás? Mert akkor legelőször azt kell kezelni, ugyanis az arcot pl nagyon jól befertőzik a lehulló kis darabkák ugye.

2012. márc. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!