Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám eldönteni, hogy...

Hogyan tudnám eldönteni, hogy milyen hajszín állna jól?

Figyelt kérdés

Már jóideje feketére festem a hajamat, de már szeretnék valami mást kipróbálni, viszont feleslegesen nem akarom leszívatni meg stb,hogy csak mégjobban tönkretegye. Bárki akit kérdezek, hogy szerinte mi állna jól,mindenki azt mondja,hogy csak a fekete,mással el se tudnak képzelni:/ vagy esetleg az eredeti barna hajam,de azt meg nagyon utálom magamon.

valaki valami tipp?:/


2012. márc. 1. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Milyen színű a böröd? mennyire világos, és hűvös/rózsaszínes vagy sárgás árnyalatú? Szemed színe..stb

Ez alapján lehet leginkább eldönteni.

2012. márc. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát..a bőröm színe olyan..hát.. nem az a nagyon fehér, de sötétebbnek se mondanám,szerintem átlagos. és talán inkább sárgás árnyalatú. a szemem pedig zöld:/
2012. márc. 1. 18:04
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyébként néhány vöröses árnyalat nagyon bejön, az egészen világos, "répás", "paramore" is, meg a sötétebb, mély, barnás árnyalatok is, de ezek szeritnem nagyon nem állnának nekem jól:(
2012. márc. 2. 18:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Értem, így leírtak alapján a vöröst is akár megpróbálhatod, sötétebb rézvöröst tudnám ajánlani.:) Vagy vöröses-barnát (gesztenyebarna) nagyon szépen mutatna a szemed színéhez, a hamvas színek nem hinném hogy jól állnának, szőkét sem ajánlom. Fodrásszal próbáld leszívatni először barnára, és erre hajszínezővel tegyél vagy festess vöröses árnyalatot. Így nem megy tönkre a hajad. Vagy vegyél a Dm-be hajfestékeltávolítót otthon megtudod csinálni, és visszakapod az eredeti hajszínedet, amit rá egy-2 hétre betudsz festeni akár nagyon világos vörösre is.
2012. márc. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget(:

az a baj, hogy nem merem bevállalni,mert szerintem nagyon gázul állna. szerintem a vörös csak a szép fehér bőrűeknek áll jól,nekem meg annál ugye azért sötétebb a bőröm:/

2012. márc. 5. 20:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez nem feltétlenül igaz, nekem nagyon világos fehér bőröm van, majdnem mint a tej... de nem sárgás hanem rózsaszínes beütése van, voltam vörös és nagyon-nagyon szarul állt. Sárgás bőrtónushoz a meleg színek állnak jól, rózsaszínhez meg a hideg.:) Keresd meg a évszak típusodat az is sokat segít a választásban.
2012. márc. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!