Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyit kellene levágni a...

Mennyit kellene levágni a hajamból?

Figyelt kérdés

Most fekete, ki szeretném szőkíteni, mert másképp nem lehet rózsaszín:D Most ilyen hosszú, csak feketében: [link]

Ekkora azért meg fog maradni?: [link]


2012. febr. 28. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
És mért kéne levágni ennyit?
2012. febr. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen fog annyira roncsolódni, hogy ilyen sokat kelljen vágatni. Lehet, hogy csak a vége fog megtörni, és elég lesz 2-3 centivel megrövidíteni!

Az egész hajad rózsaszínre akarod festetni?

2012. febr. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ilyesmire: [link]

igen, az egészet, de ez gyorsan kikopik, utána meglátom:)

2012. febr. 28. 19:22
 4/5 anonim ***** válasza:
De igen, nagyon sokat fog roncsolódni! Feketéből min. fél év alatt leszel szőke, ezalatt viszont sokkal több hajat vesztesz, mint a 2. linkednél. Minél hosszabb a haj annál feketébbek maradnak a hajvégek. Nagyon rövidre kéne vágni ahhoz hogy gyorsan szőke legyél! Ha valóban ilyen hosszúságú a hajad akkor nem érdemes tönkretenni! Én is ezt csináltam és most itt vagyok vállig érő, ismét fekete hajjal és bánom az egészet. Bár ne csináltam volna..
2012. febr. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is fekete hajam van elég hosszú kb pont olyan mint az 1. linken és én is világosítani szeretnék. (bár nekem a frufrum színes a feketét már nagyon unom...

már 7 éve fekete a hajam... :S

amúgy most így nézek ki...

[link]


[link]


[link]


Most épp pink elül a hajam de már a feketét nagyon unom és nagyon meg akarok tőle szabadulni, de szőkíteni én semmi képp nem akarok :S

2012. márc. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!