Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csinaljak egy ilyen hajjal?

Mit csinaljak egy ilyen hajjal?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvastam, hogy hullamos hajat menedekesre kell vagatni, hogy legyen szep, dus hatasa... Na nekem most menedekes es a vegen mar alig van par szal hajam es sokkal kevesebbnek tunik...

Mit csinaljak vele? Nagyon megbantam, hogy levagattam es amigyis nevelni szeretnem


2012. febr. 28. 09:42
 1/4 anonim válasza:
55%
Menedékes? Te jóisten... Fokozatos, nem menedékes.
2012. febr. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
60%
Nevelni???? Nevelni gyereket szoktak, nem hajat. Ápolni anyukám! Növesszed. Még ilyen hülye kérdést...
2012. febr. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy mi a baj a "menedékes haj" megfogalmazással, szerintem éppen annyira helyes, mint a fokozatos...

Igen, abban igazad van, hogy "hajat növeszteni" kifejezést szokták használni, de amennyiben megértetted, hogy mire utaltam a használatával, nem mondható helytelennek. Mindaddig, amíg nyelvtanilag nem helyes egy kifejezés vagy nem tölti be a nyelv azon funkcióját, hogy információt közöljünk, addig nincs értelme azon vitatkozni, hogy így mondják vagy úgy. Amúgy sem tartozik a fórum tárgyához.

Elnézést mindenkitől, hogy nem irodalmi nyelvet használtam, na de nem az államvizsga dolgozatomat írtam...

2012. febr. 28. 16:21
 4/4 anonim válasza:
A menedékes ugyanaz mint a fokozatos...:D
2015. nov. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!