Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek legyen ilyen...

Szerintetek legyen ilyen hajam? :D (képpel) 14/L

Figyelt kérdés

Tetszik ez a haj, és már régebben volt rövid hajam, és bár most növesztem, de tetszik a rövid haj, csak sokat olvastam, hogy a fiúknak a hosszú tetszik...


Szerintetek levágassam ilyenre?


[link]


2012. febr. 27. 18:15
 1/10 A kérdező kommentje:

[link]


Még ez is tetszik... :D

2012. febr. 27. 18:16
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
ez aztán a rövid haj...
2012. febr. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kösz az igazán hasznos választ...
2012. febr. 27. 18:22
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez szerintem egyáltalán nem rövid.


Mutass képet magadról, és akkor majd eldöntöm.

Anélkül nem lehet.

2012. febr. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hát, ha anélkül nem lehet akkor így jártam.. :D

Csaqk az érdekelne hogy ez a FÉLHOSSZÚ haj, tetszik-e nektek vagy sem? :D

2012. febr. 27. 18:43
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik ez a forma, én is ilyenre szeretném majd levágatni nemsokára :) És ha neked tetszik meg szerinted jól is állna, akkor vágasd le bátran! :D Max ha mégsem vagy vele megelégedve, úgyis megnő megint.
2012. febr. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szép haj, de ha már növeszted egy ideje akkor nem lenne célszerű levágatni :) Egyébként miley-nak tényleg jól áll, bár a hosszú haj szerintem nőiesebb :) és mire ebből megint hosszúra lenöveszted a hajad :) az rengeteg idő lenne 3-4 év
2012. febr. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyon jó ez a haj,és egyáltalán nem rövid.Szerintem vágasd,mindig kell egy kis változás,és idővel úgyis megnő. :)
2012. febr. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, szerintem levágatom, mert nem olyan hosszú a hajam, de azért még átgondolom.. :D
2012. febr. 27. 19:35
 10/10 anonim ***** válasza:

Volt ilyesmi hajam, de én megbántam mert nem tudtam variálni, van amihez túl hosszú, máshoz túl rövid, önmagától nem áll jól csak ha beállítom, összekötni nem elég, göndöríteni nem elég...

Szép de csak alkalmakra vállalnám be újra ha lehetne ilyet csinálni, állandóra semmiképp.

2013. márc. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!