Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal?

Mit csináljak a hajammal?

Figyelt kérdés
Az a gondom, hogy (festett) sötétbarna, majdnem fekete hajam van (az eredeti világosbarna) de már a festés előtt is elég rossz állapotban volt, ugyanis gyakorlatilag kezelhetetlen, formázhatatlan és eléggé sprőd kinézetű, tapintású. Mit tehetnék, hogy szép, szálló hajam legyen? Ricinus olajat használok, hajvitamint is szedek!
2012. febr. 27. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Tegyél rá egy kis hennát.
2012. febr. 28. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a normál festékkel festett hajra tilos hennát tenni, mert olyan reakcióba lépnek egymással, hogy aztán szatyorban viheted magaddal a hajad... Én havonta egyszer placentás pakolást teszek a hajamra (tudom, kicsit furán hangzik), fodrászkellékesnél lehet kapni nagy tégelyben és csodákat művel a hajjal. :)
2012. márc. 1. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt is szoktam havonta 1x használni, mégse semmi:(
2012. márc. 1. 12:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Hennát tényleg NE! :D festés után 3 hónap után szabad csak hennázni.

Én serical latte hajpakolást használok balzsamként is, és hajpakolásként is. Placentát rakj fel hetente legalább, és nyugodtan használd balzsamként is minden hajmosásnál (kivéve ha pakolod épp :D )

A sprőd, törött részeket vágasd le! Sampont hígítsd, hogy kímélőbb legyen.

2012. ápr. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!