Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tudnék még csinálni a...

Mit tudnék még csinálni a hajammal?

Figyelt kérdés
elegem van már,hogy folyton zsírosodik és nem tudom 'leállítani'. Számtalan kémiai vackot kipróbáltam( panten elseve, syoss, silky, stb) semmit sem érnek, igaz hogy nem mindegyiket külön zsírosodásra vettem. Most a lifecar-ből vett csalán sampont használom ami növényi kivonat és ezt is lassan 3 hónapja használom de semmi hatása sincs. Mind várom, hogy na most talán nem zsírosodik be hajam olyan hamar (am 3 naponta mosom) , de hajmosás utáni nap este már látszik!! nem tudom mi lehet az oka, de ha lehet több vackot már nem próbálnék ki, de viszont tudom hogy sok mindenkinek van amelyik bevált... többen mondták, hogy nekem ilyen a hajtípusom de én nem hiszem el, hogy nincs valamilyen módszer rá! Ja, és házi praktikákat is kipróbáltam mar( tojásos, élesztős pakolás) és az sem vált be. KÉRLEK SEGÍTSETEK! aki volt orvosnál ilyen problémával és bevált neki az kérem írja le milyen tanácsot adott, vagy bármilyen fodrász tanácsát!! elúre is nagyon köszönöm!
2012. febr. 12. 14:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Ezt semmilyen drogériás sampon nem fogja megoldani, hiába veszel 100 fajtát is. Nekem ugyanez volt a problémám, muszáj volt 2 naponta hajat mosnom, de már másnap is kellett száraz sampont használnom. Egy több hónapos kúrának köszönhetően jött rendbe, viszont ez elég drága. Ha esetleg érdekel, akkor privátban írok róla szívesen. De ha anyagilag az ilyen biztos, hogy nem jöhet szóba, akkor vannak különböző hajtonikok (Revalidnak, Herbáriának pl.), nekem az lett volna a következő reményem, ha a kúra nem válik be. De nem kellett hál Istennek, így aztán nyilatkozni nem tudok róluk, de azok között van kimondottan zsírosodás megszüntetésére való.
2012. febr. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!