Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek mit kéne csinálni...

Szerintetek mit kéne csinálni a hajammal?

Figyelt kérdés
Hátközépig/mell alá érő gesztenyebarna, hullámos hajam van. Szeretném kb. derékigérőre megnöveszteni. A baj az, h elég hamar zsírosodik, 2 naponta mosnom kell. Most tavasz van, hullik is kicsit. A 2. napra a fejtetőmön kicsit leis lapul.(szerintem a hossza miatt.) Tudtok valamit ajánlani?? (Arra is, hogy fényesebb legyen, kevésbé zsírosodjon...)
2011. márc. 19. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem azt tanácsolták,h éjszakára össze kell fogni és akkor kevésbé zsirosodik.
2011. márc. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

probalj ki olyan samponokat,amik nem zsiros,nem korpas,hanem normal hajra vannak. nekem ez valt be. ja és a gyakori fesülestől is zsirosodik. ha gyakran fogdosod a hajad,attol is gyorsabban zsirosodik. balzsamot csak a hajvegekre hasznalj. és hajmosas utan ne dörzsöld a törölközövel a fejbőröd.

nekem is lelapulo hajam van. de en ugy teszek ellene,h hajmosas utan nem fesülöm ki,ugyh egy picit kocos marad,és attol dusabb is marad :-)

2011. márc. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!