Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal?...

Mit csináljak a hajammal? Egyszerűen nem bírok vele.

Figyelt kérdés

Reggelente mostam eddig hajat... Ha vasalom jól áll ha nem akkor úgy áll mint a szénakazal...

Nos este szeretnék hajatmosni de ha ezt teszem reggelre úgy áll mint a szénakazal kivasalva is...

Álltalában ha vasalni szertném megmosom, hajbalzsam hővédő és úgy alszom el, ha nem akarom kivasalni akkor csak sampon utánna hajolaj.. Mit csináljak hogy reggelre neálljon úgy mint a szénakazal??


2012. febr. 26. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
aludj állva
2012. febr. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

öreg nénik hajhálót használnak

használj te is


vagy vágasd le kisebbre mert könyebb lesz gondozni

2012. febr. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez tipikusan olyan dolog, amit mindenkinek magának kell kitapasztalnia.

Osztálytársam pl. mindig összefogott hajjal alszik, így nem aludja el a haját. Én nem bírok összefogott hajjal aludni, akármilyen gumit teszek bele úgy is kijön a hajamból éjszaka. Egy barátnőm lazán befonja a haját és úgy alszik, így nem áll reggel szanaszét. Igaz a laza fonás miatt nem lesz szögegyenes, inkább természetes egyenes, ami nagyon szép!


Szerintem ezt a kettőt érdemes kipróbálni. :)

16/L

2012. febr. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!