Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfesték, melyik lenne szebb...

Hajfesték, melyik lenne szebb szín?

Figyelt kérdés

Eddig Palette gyömbér színével festettem a hajam, és most szeretnék kicsit természetesebb színű hajat kapni.

Melyik eredményezne szebb színt? Mert nem szeretnék "fekete" lenni, viszont nagyon világos sem.


Wellaton Középbarna:

[link]


Wellaton Világosbarna:

[link]


Egyáltalán valaki próbált már Wellatont? Mennyire lett elégedett a kapott színnel?


2012. febr. 22. 15:42
 1/4 Izabell ***** válasza:

Szia!

én Wellatonnal festettem legutóbb a hajam, a legsotétebb barnával.Csak annak másabb volt az állaga, szóval rendes festék és nem hab, ahogy ezek.Tokeletesen elégedett voltam vele.Pedig én szokesbol festettem at sotet barnara, es nagyon jol befogta.

Nekem a kozepbarna szin jobban tetszik, tehat az elso link.

Sok sikert neked.szerintem jo festeket valasztottal!

2012. febr. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is a középbarnához húzok, de félek nagyon sötét lenne. :)
2012. febr. 23. 07:29
 3/4 A kérdező kommentje:
világosabbat választottam, mert fekete nem szeretnék lenni. az eladó nő is azt javasolta, már túl vagyok a festésen is. nagyon tetszik a szín, és a márka. :) természetes hajszínem lett végre. :)
2012. febr. 23. 14:01
 4/4 Izabell ***** válasza:
orulok ha tetszik:)
2012. febr. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!