Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rendes, férfias arcszőrzet?...

Rendes, férfias arcszőrzet? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
21 éves vagyok és az arcszőrzetemmel nem vagyok megelégedve. a bajszom és a szakállam az úgy jó, de mellette a szám szélénél ott nem akar rendesen előjönni... meg az arcomon oldalról is ilyen foltokban nő. mit tehetnék neki? a mindennapos borotválkozás segítene rajta?
2012. febr. 12. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Borotválkozz sűrűbben! Én 29 vagyok, de nekem is elég foghíjas oldalt...igaz én csak heti egyszer szoktam megborotválni az arcom. Engem nem szúr ha szőrös se, más meg nem panaszkodik.
2012. febr. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én is heti egyszer szoktam... a barátnőmet nem zavarja, sőt ő mondta, h jó lenne, h rendesen kinőne :D
2012. febr. 12. 20:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt befolyásolni nem tudod.Ott nől ahol van szőrtüsző.
2012. febr. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én hetente 3x borotválom , gyorsan nő és a barátnőm nem szereti ha szőrös meg én sem.
2012. febr. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!