Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudtok ajánlani valamit ami...

Tudtok ajánlani valamit ami jó korpásodás ellen? (házilag vagy bolti is jó )

Figyelt kérdés
2012. febr. 8. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Head&Shoulders szerintem ennél jobb nem kell... :)

19L

2012. febr. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Én a garniel frutis el nagyon megvoltam elégedve aztán hogy sokáig azt használtam megszokta a fejbőröm és már nem használt, gondoltam ki próbálom a head & shoulders vettem is egy nagy kiszereléssel és nekem semmit sem segített sőt rosszabb lett, pedig a garnieltől szép lett a febőröm de mióta a head &s. et használtam rosszab lett, tehát én szerintem az nem jó, ajánlom a garnielt mert az nekem tényleg bevált, csak hogy több mint 3 hónapig azt használtam megszokta a fejbőröm és már nem használt ugy.

Most én is azt keresem hogy mit kéne venni hogy ne viszkessen és korpásodjon a fejem :(

2012. febr. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

megfogadom =))

te hány naponta mosol hajat?=D

2012. febr. 9. 13:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Én hetente egyszer mosok hajat, szerencsére Anyukám már kislány korom óta így mosta, és megszokta a hajam, egy hétig nekem egyáltalán nem is zsírosodik, és ezt most nem tudom, hogy csak nekem-e, de nem szokta meg a hajam a Head & shoulders-t nekem nagyon bevált :)
2012. febr. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én egy csalánsampont használok (Médea, eddig csak T.scoban láttam), és teljesen megszüntette a korpásodást. Legolcsóbb kategória, de nekem eddig ez használt legjobban. Egy próbát szerintem megér. Az illata valószínűleg zavaró lesz először, de hozzá lehet szokni. (3 naponta mosom)
2012. febr. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
2-es vagyok hetente 1x mosom a hajam!
2012. febr. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én két-három naponta mosok hajat.Egy hónapja használom a Gerovital termékcsalád korpásodás elleni samponját, de ami igazán jót tett az petróleumos regeneráló hajszeszük volt ami nagyon hasznos volt, se korpa, sem hulló haj.És nem viccelek....tényleg ilyen hamar már hatott..
2012. febr. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!