Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok ajánlani valami jó...

Tudnátok ajánlani valami jó arcmaszírozó krémet, amit házilag is el lehet készíteni?

Figyelt kérdés
Vízhiányos bőrre, ami ráncmegelőző, és tápláló is. De lehet bolti is, csak nem tudom hol lehetne venni,mert sehol sem látok üzletbekben.
2012. jan. 24. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Drogériákban ilyet nem is fogsz találni. Menj inkább fodrász kellékesbe, ott tudsz venni.
2012. jan. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Erre jó pl. a Balzsam Labor termékcsalád hidrogélje érzékeny bőrre, amit keverhetsz pl jojobaolajjal. :)
2012. jan. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első: és ezt simán úgy kell kérnem, hogy arcmaszírozó krém? Nem is tudtam egyébként, hogy fodrász kellékesbe is vannak ilyen krémek.


Utolsó: és ezeket a termékeket hol nézzem meg?

2012. jan. 24. 17:36
 4/4 anonim ***** válasza:

Körülnéztem az oldalukon, van, ami jó lenne neked, B. L. Harmony System masszírozó gél olíva-, kukoricacsíra- és lenolajjal, A- és E-vitaminnal. Csak az a bibi, hogy a professzionális termékek között van, nem pedig a lakossági között :/ Én kozmetikusnak tanulok, de sajnos még én se férhetek hozzá ilyenekhez... azt tudom javasolni, hogy kérd meg a kozmetikusod (vagy keress egyet a közelben :D), hogy vegyen neked, kifizeted.

Jobb ötletem sajna nincs, remélem sikerül majd :)

2012. jan. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!