Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen házilag elkészíthető...

Milyen házilag elkészíthető hajnövelő pakolást ismertek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
hajpakolást nem ismerek, de ha hidegvizzel mosol hajat akor gyorsabban nő:D
2011. dec. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ezt még nemis hallottam :D köszi!
2011. dec. 31. 16:06
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez hülyeség, hogyha hideg vízzel mosod akkor nő... miért nőne? szerintem szedj sörélesztőt, kb 1000 forint körül van és vagy másfél-2 hónapig tuti elég! én azt szedtem egy időben és nőtt tőle a hajam mint a gomba:)
2011. dec. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
mert serkenti a fejbőr vérkeingését még olvastam ,meg hallottam is -.-
2011. dec. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ekkora hülyeséget, mint ez a hideg vizes.. Ha abba mosol hajat rosszabb esetben megfázol, vagy úgy jársz mint én, mikor elfogyott a meleg víz, ezért hidegben kellett leöblíteni a balzsamot, és megfázott a fejbőröm és hámlik... Olyan, mintha korpa lenne, csak nagyobb darabok. Nagyon mérges voltam miatta, de már kezd elmúlni hál' Isten. Szóval ezt ne csináld kérdező, te válaszoló meg hagyd meg magadnak a hülyeségeidet.


Hajnövesztő praktikák: fejbőr masszírozása reggel-este (na ez serkenti a vérkeringést), ricinusolaj pakolás. Vagy szedhetsz sörélesztő tablettát, esetleg ha van rá pénzed Revalid kapszulát.

2012. jan. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
kávés hajpakolás?! én is csak itt olvastam gyik-en róla. állítólag gyorsan nől a haj tőle. de írd be a keresőbe. Jó olvasgatást :)
2012. jan. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
71%
en ricinusos hajpakolast javaslok,1kk ricinus+tojasdfeherje keverd kies kend a hajadra 30p utan oblicsd le+reggel este fejmasszazs ahogy elottem javasoltak:)
2012. jan. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
1 evőkanál ricinusolaj+1 evőkanál olívaolaj. Melegítsd fel és masszírozd bele a fejbőrödbe. Hagyd rajta pár órát, majd mosd le :)
2012. jan. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ula válasza:

en szoktam csinalni egyet :) elegge budos de hasznal :) en tavaly nyar vegen vagtam le a hajam a vallamig sem ert...most szinte a hatam kozepeig er.

-egy citrom leve

-egy kanal ecet

-2 db tojas(en beleszoktam rakni teljesen a tojast, artani nem art:) )

-egy csomag szalalkali

-kavezacc

neha szoktam mezet is tenni bele mert azt is ajanljak.

ezt 2 oran keresztul a hajadon kell hagyni, majd lemosni bovizzel. Az a legjobb ha nem hasznalsz sampont de en ugy nem birtam, suliba foleg :) nekem hatott ugy is hogy samponoztam utanna. Meg a csalanos illetve a soros oblitest tudom ajanlani :) egy fazekban felforralsz vizet majd beleteszed a csalant es varod hogy meghuljon es ezzel siman leoblited a hajad. utanna nem kell kimosni :) a sort pedig siman raontod a hajra(a fejborre is) es megszaritod. Nem lessz semmi kellemetlen szag, konnyen fesulheto es dus lessz utanna a haj. sok sikert!

2013. júl. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!