Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használtok házilag el készitet...

Használtok házilag el készitett arcpakolásokat?

Figyelt kérdés
Ha igen, miet?

2012. jan. 19. 20:27
 1/4 anonim válasza:
Én élesztős mézes arcpakolást szoktam :)
2012. jan. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem,kis mennyiségben nem készítek, nagyban meg nem használom el.
2012. jan. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen. 2 db aszpirint porrá őrlök egy negyed kiskanálnyi méz és ugyanennyi hidratáló krém. Hagyom olyan 20 percig, majd vizes vattapamaccsal picit törölgetem, így szépen radíroz, és lemosom. Olyankor szoktam amikor patik meg társai jönnek ki (havi környékén) de egyébként hetente 1*.

Próbáltam az élesztőset is, de nekem az semmit nem csinált.:S

2012. jan. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

-a földiepret tormixold össze tejszinnel,ez nem csak nyugtató,hanem méregteleniti és a tejszin hidratálja a bőröd.20 percig hagyd rajta a bőrödön,aztán mosd le.

-egy fél banántod villával aprits fel és adj hozzá natur joghurtot.szintén 20 perc.

-egy fél banántot vállával aprits fel és adj hozzá egy evőkanál mézet,és ha van otthon olivaolajotok akkor abból is 1 evőkanállal,de ha nincs akkor az olivaolaj helyett rakj hozzá(ha lehet magas zsirtartalmú,de nem múszáj)tejet.

2012. márc. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!