Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok tetszenek a szoli...

Csajok tetszenek a szoli barna fiúk?

Figyelt kérdés
Én járok szép barna vagyok ,nekem tetszik ha egy csaj szép barna. Kiváncsi lennék ki ,hogy van vele. Normális válaszokat kérek irjatok kort is és ,hogy ti szépnek tartjátok magatokat.

2012. febr. 7. 11:30
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

Nekem elég világos bőröm van, de szeretek néha napozni, hogy legyen egy kis halvány barna színem.

Nem szeretem ha egy férfi szoliba jár, egyáltalán nem tartom férfiasnak, de a természetes napos barna bőr még oké(:

17/L

2012. jún. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

A "szép barna" az eléggé relatív,mert van akinek ez a szoliszín nem éppen a szép kategóriába esik. Nekem sem. Szerintem a szolizás egy fölösleges divathóbort, én meg vagyok elégedve a természetes (fehér) bőrszínemmel,ha lebarnul a napon,azt sem bánom,de szoliba biztos,hogy nem mennék.

20/L

2012. jún. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

Nem, nekem egyáltalán nem. Roppant természetellenesen festenek, én inkább a természetesség híve vagyok. Nekem elég világos a bőröm, de egyáltalán nem zavar.:)


21/L

2012. jún. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Nem... még csajnak sem a túlzásba vitt, nemhogy pasinak..!!
2012. jún. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Nekem az tetszik,ha egy fiú barna,de a szolizás kicsit meleg..:S mondjuk az egyik barátom is szolizott,és mivel szerettem,elfogadtam..:)) 16/L
2012. jún. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Nem, én magamat sem szeretem barnán, napozni sem szoktam csak úgy napközben amennyire megfog:D Így tetszem magamnak és inkább a világos bőrű fiúk tetszenek.:) 19/L
2012. jún. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Igen
2018. ápr. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!