Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok tetszenek a szoli...

Csajok tetszenek a szoli barna fiúk?

Figyelt kérdés
Én járok szép barna vagyok ,nekem tetszik ha egy csaj szép barna. Kiváncsi lennék ki ,hogy van vele. Normális válaszokat kérek irjatok kort is és ,hogy ti szépnek tartjátok magatokat.

2012. febr. 7. 11:30
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
Látod ez a baj tul merevek vagytok nem értitek a viccet mindent komolyan vesztek és ugy beszéltek mintha bün lenne szolizni .
2012. febr. 8. 20:01
 22/37 anonim válasza:
74%
Én férfi vagyok és járok szoliba, mert rettentően fehér bőröm van alapjában véve. Szolival átlagos-t sikerült kihoznom, de barna nem akarok lenni
2012. febr. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
Most télen én sem vagyok anyira barna csak tavasztól barnitom magam rendesen alapbol kreol böröm van nem vagyok barna de fehérnek se lehet mondani.
2012. febr. 10. 06:38
 24/37 anonim válasza:
79%

A csokimikulásos szöveg nekem is bejött.. :D

Amúgy kérdező.. az én barátom is jár szoliba,nem viszi túlzásba, egy hónapban egyszer (nagyon néha kétszer).Én nem járok,hála az égnek olyan a bőröm,hogy amennyire nyáron lebarnulok, az fokozatosan fakul ki, és pont nyár elejére leszek "fehér". Szerintem amíg tudod hol a határ, addig semmi probléma nincs ezzel! A válaszolóktól meg azt akarom kérdezni csak, aki írta,hogy undorító egy agyon szolizott pasi.. egy agyon szolizott lány nem az? mert szerintem de, nem csak a szolis fiú gáz, ha túlzásba viszi.Nyugodtan lepontozhattok :)

2012. febr. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
Szia én felpontoztalak nagyon normális választ adtál persze mindent mértékkel ez a lényeg szerintem nem viszem tulzásba .
2012. febr. 11. 12:08
 26/37 anonim válasza:
23%
11:39-es vagyok.köszi a pontozást. Lehet,hogy én látom hülyén a dolgokat,de ha a mai világban körül nézel, messze nem úgy van,mint régen. Szolizik egy pasi.Na és? Ez a legkevesebb természetellenesség szerintem. Gondoljunk csak a plasztikai műtétekre. (Nem vagyok műtét ellenes, mindenki maga dönti el.) Különben is, ha neked tetszik,akkor meg ne foglalkozz más véleményekkel :) Igen, tudom,hogy te kérdezted ezt, és a többiek válaszoltak, ezért nekik is igazuk van,mert nekik meg az a véleményük! :) Egyébként ha én fehér bőrű lennék, szerintem én is elmennék egy két alkalommal így télen! Pl.: A szalagavatóm előtt még annó elmentem 3 alkalommal, hogy a bőröm szép legyen,mert oké,hogy káros, de nagyon szép lett tőle a bőröm,így,hogy nem egyfolytában járok. Egyébként tény és való,hogy hosszú távon,mértéktelen használattal nagyon csúnya tud lenni.
2012. febr. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
persze
2012. febr. 11. 14:49
 28/37 anonim ***** válasza:
Nem mondanám egyáltalán, hogy bejönnek a szolis fiúk. Olyan díszb_zi látszatát keltik, hogy őszinte legyek. Pedig én szolizok csajként, de a pasikon vhogy inkább irritál, mint hogy bejönne.
2012. febr. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
Nem. Hogyha egy kicsikét szolizik, mert túl fehér, de csak természetesen teszi, akkor elmegy.
2012. febr. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Ha nem viszi túlzásba, és csak enyhe barna, akkor még oké.
2012. márc. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!