Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok tetszenek a szoli...

Csajok tetszenek a szoli barna fiúk?

Figyelt kérdés
Én járok szép barna vagyok ,nekem tetszik ha egy csaj szép barna. Kiváncsi lennék ki ,hogy van vele. Normális válaszokat kérek irjatok kort is és ,hogy ti szépnek tartjátok magatokat.

2012. febr. 7. 11:30
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
89%

nem tetszenek, én sem járok.

19/L

2012. febr. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Én nem a bőrszínt nézem,hanem,hogy mennyire ad magára testápolás terén,de nem a szolárium miatt.
2012. febr. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sőt, nagyon visszataszítónak tartom. Nem tetszik, ha valakinek sötétebb a bőre a kelleténél, pláne, ha még mesterséges is.
2012. febr. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
nem.
2012. febr. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

ha valaki hullafehér típus, havi 1-2 alkalom belefér, de amúgy akin látszik hogy szolibarna az egy fokozaton túl GÁZ, tényleg. egyáltalán nem ugyanolyan színű, mint a természetes nap okozta barnulás, inkább olyan grillcsirke színű lesz tőle az ember szerintem.

és még egészségtelen is.

2012. febr. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
57%

Undorítóan b*zis.

Sosem tetszettek a természetesen barna férfiak, mindig a cigusok/latínók jutottak róluk eszembe, és egyik nép se a szívem csücske. Ha meg szolizik...akkor ahhoz társul az, hogy metroszexuális, b*zeráns, csilivilin öltözködik, divatol..... blehh. Egy férfi legyen férfi. Ne egy szolis kis p*csa.


Én nem járok szoliba, szép fehér vagyok, nincsenek bőrhibáim, és nem is fogom tönkretenni magam szoláriummal. Egyébként is rég nem divat szolizni :) 23/N

2012. febr. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
szep feher fajgyulolo vagy egyszoval nincs mit szepiteni minek kene kovetni a divatot a gumicsizma is jol nez ki nem?
2012. febr. 7. 16:09
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
nem tetszik,szerintem az már hiúság aki fiú létére szolizik. Egy férfi maradjon természetes. szolárium kozmetika minek? nagyon ocsmány aki télen szolibarna annyira látszik hogy nem természetes a színe. számomra visszataszító
2012. febr. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
a "szep feher" nem rasszista kifejezes, nekem is a feher bőr tetszik. az enyem is ilyen, es ha egy fiu szolizik, annal keves csunyabb dolog van. szerintem. 16/L
2012. febr. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én is rasszista vagyok, mert fehér a bőröm és a fehér bőrűek tetszenek?
2012. febr. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!