Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajvégápolóból melyiket...

Hajvégápolóból melyiket tartjátok a legjobbnak?

Figyelt kérdés
Illetve száraz vagy nedves hajon kell alkamazni? Mennyit kell kb rátenni?

2012. febr. 6. 14:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az AVON-os hajvégápoló olaj jött be a legjobban. Száraz, és nedves hajra is kenhető!
2012. febr. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mennyit használsz belőle kb?
2012. febr. 6. 14:57
 3/11 anonim ***** válasza:
olíva olaj. :D
2012. febr. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A Toni&Guy nagyon jó. Nem olcsó, de szerintem megéri az árát. Már többször is vettem és szerettem. Mostanában már nem szoktam látni a boltban (dm), de ettől függetlenül máshol lehet, hogy van.

Ilyen: [link]


Most Baleát használok. Az is egész jó és sokáig elég. Ez olcsóbb, mint az előző.

Ez az: [link]


Eddig én csak ezt a két fajtát próbáltam, de ezekkel meg vagyok elégedve. Nedves hajon jobb alkalmazni, mert úgy jobban el tudod oszlatni, mint száraz hajon. Hogy mennyi kell belőle, az a hajad hosszúságától is függ. Ha nem túl hosszú még, akkor szerintem elég 2-3 pumpálásnyi belőle. Nekem már nagyon hosszú, majdnem térdig érő a hajam és arra szoktam tenni 5-6 pumpálásnyit, bár én a hajhosszra is teszek egy kicsit, nem csak a legvégére.


21/L

2012. febr. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nekem 1-2 pumpa és hosszú hajam van, nagyon minimális elég rá.
2012. febr. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nekem mell fölé ér a hajam, de nagyon sok hajam van.:) De gondolom majd kitapasztalom. Akkor nedves hajra jobb, ha akkor rakok? hatásosabb?
2012. febr. 6. 15:27
 7/11 anonim ***** válasza:
Most gliss kuros van, de nekem eddigi életem során az avonos jött be a legjobban.
2012. febr. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Narancssárga gliss kur, pumpás
2012. febr. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nekem is Avon
2012. febr. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
gliss kur
2012. febr. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!