Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van még valakinek ilyen...

Van még valakinek ilyen kezelhetetlen haja?

Figyelt kérdés
Sem kiegyenesíteni, sem begöndöríteni nem lehet... Ha kivasalom, kb 10 percig jól néz ki, aztán olyan, mintha semmit nem csináltam volna... Ha meg pára is van, arról ne is beszéljünk.. Ha meg be akarnám göndöríteni, vagy hajcsavarót teszek bele, akkor szintén nem marad olyan. Pont az a gusztustalan se egyenes, se göndör, átmeneti ocsmány fazon... :( Próbáltam már mindenféle olcsóbb-drágább kencét, semmi nem segít... Ha mégis lehet ezzel valamit kezdeni, mi lenne az?
2012. febr. 3. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:
0-ás gép:D
2012. febr. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia. Ugyanezzel küzdök, bár már elfogadtam :D Én épp ezért szoktam mindig valami frizkót kitalálni magamnak. Konty, fonás, felgumizás, ezek variálása, és akkor nem látszik, hogy mennyire semmilyen. Vagy ha nagyon ki akarom engedni, akkor befonom éjszakára közepes tincsekbe, reggel kibontom, kicsit az ujjaimmal átfésülöm, hogy ne legyen olyan, mint egy uszkár szőre, és csak az utolsó 3 centijét vasalom ki a hajmnak, hogy a vége valahogy álljon. Még egy borzolás, kicsit kócos hatás és kész is.


[link]


[link]


valami ezekhez hasonló lesz a végeredmény

2012. febr. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Itt vagyok én is! :S

Azt hittem egyedül vagyok a problémával. Nekem hajmosás után a legdurvább. Párom mindig kérdezi olyankor, hogy "Mi ez az oroszlán sörény?" :D De ez van, sehogy sem áll. És a fodrászok se nagyon tudnak vele mit kezdeni. Legutóbb direkt tépettre vágattam, hogy legalább ne legyen akkor tömegű hajam, de kb. 2 hónap alatt összeért a meghagyott résszel és már megint ott tartok, hogy frizurának semmiképpen se nevezhető. Évek óta összefogva hordom. Ami már nagyon unalmas, de mást nem tudok vele kitalálni.

Ahogy te is írtad a vasalás addig tart amíg ki nem megyek az utcára, és bele nem kap a szél, vagy a pára tönkre nem teszi, a göndörítés meg amíg meg nem fésülöm, mert azzal ki is jön belőle. Úgyhogy én is várom az ötleteket, mit csináljak vele.

2014. máj. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!