Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől lett ilyen kezelhetetlen...

Mitől lett ilyen kezelhetetlen a frufrum?

Figyelt kérdés
a zsír miatt minden reggel meg kell mosnom,de hiába szárítom egyenesre,felfelé áll,kivasalom,attól se jobb...össze vissza áll
2011. dec. 1. 20:00
 1/1 anonim válasza:
Aahh ne is mondd .. nekem 2 naponta mosni kell a hajam, mert ha nem zsírosodik .. igaz hogy akkor még enyhén de MÁR nem úgy áll ahogy én szeretném .. na meg ha zsíros az olyan undorító. Ráadásul még hosszú is a hajam meg egyenesítenem is kell, mert ha nem tenném úgy néznék ki mint valami oroszlán. Szerintem próbáld úgy, hogy ne szárítsd meg hajszárítóval csak hagyd megszáradni magától aztán meg hajvasalóval egyenesítsd ki .. hátha sikerül. Nekem ez be szokott jönni. :)
2011. dec. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!