Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szép ballagási hajat kezelhete...

Szép ballagási hajat kezelhetetlen hajhoz otthon? (lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Igazából összetett kérdésem lenne...

Ismerősöm (fiú) időn ballag, és elvileg én is hivatalos leszek rá, egy évvel vagyok nála fiatalabb...tehát nem kell nagyra gondolni... tetszik a fiú...úgyhogy kimondottan szeretnék csinos lenni...


Hátközépig érő sötétbarna hullámos/ göndör hajam van, 95%-ban copfban hordom, mert igazából nincs levágva, csak kisit megtépve, tehát nincs frufrum se. Mosás után ha megszárítom simán, szétáll mint egy elmebeteg oroszlánnak, ha besütöm kiugrik belőle a lokni...kell pár nap hogy beálljon...diffúzorossal aránylag normálisan tudom megcsinálni...

Ha kiengedem akkor is választékkal, de pántot rakok bele...


Egyszer megjegyezte a fiú hogy jó kiengedve...egyszer látott úgy...


És igazából ez lesz életem első ballagása...

Szeretném otthon megcsinálni... fordászkodó barátnő és segítőkész de ilyen téren bénácska anyuka van segítségemre :D Égetni nagyon nem szeretném!


Már most tervezgetek :D



Előre is köszi a normális!!!!

13/L


2012. jan. 26. 10:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp engedd ki és előtte próbáld ki, nehogy rosszul süljön el és idő hiányában nem tudsz vele mit kezdeni..
2012. jan. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Előtte egy, vagy két nappal mosd meg, egyenesítsd ki, és aznap loknizd be, de csak a végét. Ismerem a problémádat, ugyanezzel küzdök én is, de amióta profi cuccokkal csináloma hajam, nagyon szuperül megtartja a formáját.

Hajvasalóból Imetec BelissimaProfessional 1202, a göndörítő Remington Pearl Wand.

2012. jan. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszotokat, nem szeretnék igazából milliókat költeni rá...a vasalást pedig hanyagolnám azt hiszem...


Balzsamot teszek rá...Miley Cyrus haja tetszik iszonyatosan...valami olyasmit képzelnék el magamnak....

itthon hogy tudnánk megcsinálni azt?

2012. jan. 26. 10:54
 4/12 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen hajam van. vasalni szoktad, vagy nem marad meg? ha göndören hagyom, akkor valami hajhabot vagy sprayt fújok rá, ami megtartja a formáját, és természetesen hagyom megszáradni - szép loknik lesznek, mindenki irigyelni fogja.:) de előtte próbáld ki, hogy működik-e, tapasztald ki!
2012. jan. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem drágák ezek a készülékek, ha normális helyen veszed őket! Egyébként pont Miley Cyrus-féle hajat ajánlottam neked. De neked előtte ki kell egyenesíteni a tetejét, mert akkor fog jól kinézni.
2012. jan. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Vasalóm nincs, maximum kölcsönkérni tudok majd....de igazából semmilyen dolog nem marad meg benne....tehát vasalás meg göndörítés....

egyedül a diffúzoros szárító...de nekem igazából nem loknikat csinál...hanem ilyen puli szerű....tehát ilyen pici csavarokat...


ha gondoljátok teszek fel pár képet róla..

2012. jan. 26. 11:16
 7/12 anonim ***** válasza:
#4 vagyok. ne hajszárítóval szárítsd, hanem magától száradjon.:)
2012. jan. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszönöm, hogy írtál, úgy is próbáltam már...úgy még pulikutyásabb lettem sajnos...
2012. jan. 26. 11:56
 9/12 anonim ***** válasza:
jah, rétem.:/ akkor nekem is az, ha nem fújom be valamivel. de ha nem segít, akkor nem tudok segíteni. :/
2012. jan. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Sorfalat állsz? :D

Én idén ballagok, tavaly utáltam ott álni, mikor mások meg már elmehettek... xD

De idén már jó lesz. :D


Bocs, ezt muszáj voltam megosztani a világgal. xD

2012. jan. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!