Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szép ballagási hajat kezelhete...

Szép ballagási hajat kezelhetetlen hajhoz otthon? (lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Igazából összetett kérdésem lenne...

Ismerősöm (fiú) időn ballag, és elvileg én is hivatalos leszek rá, egy évvel vagyok nála fiatalabb...tehát nem kell nagyra gondolni... tetszik a fiú...úgyhogy kimondottan szeretnék csinos lenni...


Hátközépig érő sötétbarna hullámos/ göndör hajam van, 95%-ban copfban hordom, mert igazából nincs levágva, csak kisit megtépve, tehát nincs frufrum se. Mosás után ha megszárítom simán, szétáll mint egy elmebeteg oroszlánnak, ha besütöm kiugrik belőle a lokni...kell pár nap hogy beálljon...diffúzorossal aránylag normálisan tudom megcsinálni...

Ha kiengedem akkor is választékkal, de pántot rakok bele...


Egyszer megjegyezte a fiú hogy jó kiengedve...egyszer látott úgy...


És igazából ez lesz életem első ballagása...

Szeretném otthon megcsinálni... fordászkodó barátnő és segítőkész de ilyen téren bénácska anyuka van segítségemre :D Égetni nagyon nem szeretném!


Már most tervezgetek :D



Előre is köszi a normális!!!!

13/L


2012. jan. 26. 10:06
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Nem állok semmit:D

Szüleim ismerőseinél vannak gyerekek és az egyik most ballag majd...feltételezem meghívnak minket is...

És hát el szeretném bűvölni a srácot :)

Neked pedig jó ballagást :)


Többieknek pedig, most egy ilyen hajfonásos dolgot próbáltam meg.... és igen, ha befújom, normális lesz :)


Hajfrizurákat esetleg tudnátok mutatni? Olyat amit itthon tudnék megcsinálni?

2012. jan. 26. 13:19
 12/12 anonim válasza:
Őh..próbáltad már hogy vizesen befonod?:) az is szép:)) és ha nagyon göndörnek találod egy kicsi vasalás és ó is lesz(: ha nagyon erősen fonod be akkor még jobb lesz..vagy pedig kreppelővel próbáld..(: Én idén ballagok.de itthon csinálom a hajam:)
2012. jún. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!