Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek kicserélik?

Szerintetek kicserélik?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem az egyik illatszer boltban egy syoss szárazsampont, egyetlen egyszer fújtam belőle, csak próba képpen, és most vettem észre, hogy teljesen üres. Hallottam is ahogy ereszt, de nem gondoltam, hogy annyi lesz az egésznek. Ha visszaviszem a boltba blokkal együtt, akkor kiröhögnek vagy esetleg kicserélik nekem?

Lehet, hogy nem nagy dolog, de így diákként egy ezres is sokat számít.


2012. febr. 3. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Hm..szerintem nem fogják kicserélni. Sajnos manapság már azt sem cserélik ki amit tényleg kikellene. Szerintem felesleges visszavinned elhajtanak.
2012. febr. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér.
2012. febr. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én már volt amikor kicseréltettem úgy egy arclemosót, hogy semmi baja nem volt, csak elnéztem és rosszat választottam. Szóval sztem mindenképp próbáld meg, hátha.. Blokkot mindenképp vigyél és legyél udvarias, de határozott!
2012. febr. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!