Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vettem ma egy remington...

Vettem ma egy remington hajvasalót azt hittem ez fényesíti is a hajat, de nem. Tescoba vettem azt mondták 3 napig cserélik, kicserélik bármelyik Tescoban, vagy csak ott ahol vettem?

Figyelt kérdés
2009. jan. 13. 12:15
 1/3 anonim ***** válasza:
92%

Ahhoz, hogy fényes legyen a hajad, előtte meg kell mosni, és ki kell szárítani kefével egyenesre. Ha ezek után vasalod, akkor valóban fényes lesz. Én szoktam tenni öblítést nem igénylő balzsamot, és hajvégápoló olajat, és jól szokott sikerülni.

Azt nem tudom, hogy bárhol visszacserélik-e, de hívd fel őket, és megmondják.

2009. jan. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért nem fogják visszacserélni, mert te azt hitted, hogy fényesíti is a hajat, és közben meg nem. Ez nem ok a garanciális cserére. Nekem is van olyan hajvasalóm, ami ki sem egyenesíti rendesen a hajam, garanciás volt, de mivel megyek vissza kicseréltetni? Hogy erős szálú a hajam, és ennek nem elég a teljesítménye? Így jártam. Ja, és próbáld ki az első válaszoló tippjét a kenceficékkel kapcsolatosan! Lehet hogy beválik! Sok sikert!
2009. jan. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Esetleg mondhatnám hogy ajándékba vettem csak nem ez volt a megfelelő típus:)

Milyen kenceficéket ajánlotok amik nem annyira drágák hogy fényes legyen a hajam? Pl head and shoulders sampont használok milyen pakolást tegyek rá?

2009. jan. 13. 14:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!