Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Contractubex krém használna...

Contractubex krém használna kb. fél mm mélységű, cérnányi hegeken?

Figyelt kérdés

Elég régi kb 4-5 éves.

Kitartóan kenném azzal nem lenne probléma.


2012. febr. 2. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen fajta heg, már begyógyult kifehéredett? Vagy még pirosas? Előbbin biztos nem segít már, utóbbin lehetséges...Viszont a 4-5 évből következtetve egy teljesen gyógyult hegről van szó, amin kizárt, hogy javítana már. Én is hiába kentem vele, semmit sem ért. Főként friss hegekre jók az ilyen fajta krémek. Ha meg van benne "lyuk", azt nem fogja kitölteni....vagy megemelni. Felesleges időt pazarolnod rá, mert különben is hónapokon keresztül kenegetheted magad hasonló krémekkel, hogy tapasztalj valami hatást.
2012. febr. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gyógyult heg igen...hát köszönöm a választ :((
2012. febr. 3. 11:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem se használt. Hónapokon át kentem, de semmi változás nem történt.
2012. febr. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Valami más lehetőség van eltüntetni?

Hallottam valamilyen lézeres dologról...az pontosan milyen? Teljesen eltünteti?

2012. febr. 3. 19:35
 5/6 anonim ***** válasza:
szia!nekem is hasonló problémáim vannak.nemsokára megyek kezelsre,dermarollernek hívják,nézd meg google-ban,ha érdekel.olyan 10-20 között végzik a kezelést.egy ismerősömnek elég jó lett utána.
2012. febr. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez érdekes,köszi!
2012. febr. 6. 09:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!