Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » JÓ ez a patanástalantó krém?

JÓ ez a patanástalantó krém?

Figyelt kérdés
szeretném kiprobálni a GARNIER PURE ACTIVE krémet valakinek volt ilyen?És milyen patanástalanitó?
2012. febr. 2. 11:06
 1/8 A kérdező kommentje:
2012. febr. 2. 11:07
 2/8 A kérdező kommentje:
Erre a krémre gondoltam:D
2012. febr. 2. 11:07
 3/8 anonim ***** válasza:

ez mitesszerekre van:)

[link]

egyébként nekem ilyen van és ez nagyon jó, de minden nap kell használni, mondjuk 3 hónapig is kitart

garnier általában jó

ezeket még nem próbáltam, de ezek vannak inkább a pattanásra:

[link]

[link]

2012. febr. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
s amit én linkeltem az a krém nem jo?
2012. febr. 2. 17:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyik sem használt, de szerintem ez csak az én pechem...
2012. febr. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem használtak a garnier termékek, van amelyiktől csak jobban kijöttek a pattanások, van amelyik az arcomat is kiszárította és hámlott is a bőr róla..:/ de egy próbát megér, lehet neked más típusú az arcbőröd.
2012. febr. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem 1 pattanástalanító izémizé sem segített... :/ Magától elmúltak, pedig nagyon tele voltam. Mostmár csak menstruációnál jön ki néhány hála istennek... (14/L)
2012. febr. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#5 vagyok

Nekem is egy idő után kevesebb lett, nem mondom hogy teljesen elmúltak, de már nem olyan vészes a helyzet. Nekem Dalacin segített, de ezt csak receptre adják ki. Háziorvosom írta fel, ha gondolod kérdezz rá te is. Most már, hogy kevesebb pattanásom van esténként kamillateát csinálok és ebbe mártott vattával törlöm át az arcom. Nagyon jó gyulladáscsökkentő viszont nagyon szárít! Utána feltétlen be kell kenni hidratáló krémmel.

2012. febr. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!