Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek mennyire használt a...

Kinek mennyire használt a Contractubex krém hegre?

Figyelt kérdés
2009. júl. 1. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:
57%

hnap lesz 1 éve h megműtöttek és nekem nem használt


L/14


ui: ha tudsz írj a tyra chotling -os kérésemre

2009. júl. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem használt!!!!
2009. júl. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Oh...ezek szomorú hirek...:(

Elso valaszolo: nem ismerem a termeket.

2009. júl. 1. 19:58
 4/8 anonim ***** válasza:
Hol van heged ha megkérdezhetem. Amúgy csak azért kérdezem, mert nekem rengeteg van :) van az alkaromon is elég látható és elég nagy, de most már úgy vagyok vele, hogy nem zavar. Eddig gondolkoztam rajta, hogy meg műtetem meg kipróbáltam krémeket, de végül is ezek is hozzám tartoznak és nem kell szégyellni!!
2009. júl. 2. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: A térgyemen van egy kisebb méretű heg (de nem nagyon kicsi...).Olyan tipusu, aminn bőrcsiszolással nem lehet javítani, mert egy kifinomodott rész. Ki van fehéredve, de zavar...Azt hiszem az ilyen tipusu heget hipertrofikus hegnek nevezik. Nagyon örülnék, ha tudnék javítani rajta, mert tudom, hogy egészen nem lehet eltüntetni.
2009. júl. 4. 11:18
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem 5 cm-s a hedem és nem használt
2009. júl. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolso: Hsynaltad rendszeresen, hosszasan?
2009. júl. 5. 17:12
 8/8 A kérdező kommentje:
Hasznaltal*
2009. júl. 5. 17:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!