Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rászántam magam a póthajra....

Rászántam magam a póthajra. Melyik módszert javasoljátok és mennyibe kerülne kb?

Figyelt kérdés
20 éve sóvárgok szép hosszú, dús haj után, megpróbáltam mindent kihozni a saját hajamból de bele kellett törődnöm hogy ebből nem lehet. Nagyon vékonyszálú, és elég kevés is, akármit teszek vele nem tudom megváltoztatni. Úgy döntöttem akkor legyen póthaj (bár nagyon nehéz döntés volt). Tudom hogy többféle módszerrel lehet felrakni, melyik a legjobb és körülbelül mennyibe kerülne? Mennyire tartós? Mik a hátrányai, mikre kell odafigyelni? Előre is köszi annak aki válaszol!:)
2012. jan. 28. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
ha túl vékonyszálú a hajad nem fogja tudni megtartani a felrakott haj súlyát, mondjuk a hajhagymáidat igy is meglazítja majd, hogy a póthaj súlya lehúzza a szálat, plusz ha vékonyszálú akkor gondolom le is lapul és akkor a felrakott súly által mégjobban lefoglapulni. viszont van olyan hogy csak hajdúsítás, amikor a meglévő hajhosszodhoz teszik hozzá a hajat és nem hosszítja, csak dúsítja. szerintem neked hajdúsítás kellene!
2012. jan. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Érdekes, nekem azt mondták hogy simán megtartja a haj a saját súlya ötszörösét is úgyhogy nem lesz vele gond és lelapulni sem fog. Nem bántásból, de légyszi olyan írjon akinek van tapasztalata, köszi!
2012. jan. 29. 11:41
 3/4 anonim ***** válasza:

A varrás csak azoknak ajánlott, akik dús hajjal rendelkeznek. Ha felkötöd a hajad, akkor nagyon feltűnő, de egyébként nem, mert a saját hajad eltakarja.


Nekem nagyon kevés hajam van, ezért a hőillesztéses eljárást választottam. A tincsek tövénél van az a bizonyos keratin, ami átlátszó, tehát nem feltűnő az illesztés. Ez az eljárás roncsolja legkevésbé a hajat, hisz maga a keratin, amivel rögzítik, megtalálható az ember saját hajában is. A keratinos hőillesztéssel a póthaj általában 3 hónapig lehet fent, ez attól függ, hogy milyen gyorsan nő a saját hajad. Egy hajat általában kétszer lehet felhasználni. Nekem 120 tincs, 50 cm-es európai póthaj felrakási díjjal együtt volt 30.000 Ft.


A legrosszabb technika, amit választhatsz az a mikrogyűrűs. Egyrészt nagyon feltűnő, másrészt megtöri a hajat.


Remélem tudtam segíteni.

2012. jan. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó, nagyon köszönöm!:) Akkor ez nem is annyira drága mint gondoltam.:)
2012. febr. 1. 12:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!