Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen sminkem és hajam...

Nikcs.... kérdése:

Milyen sminkem és hajam legyen ballagási fényképezésnél?

Figyelt kérdés
Szőkés barna középhosszú hajam van,szemüveges vagyok,a lila és a rózsaszín nagyon jól áll nekem! Nagyon sürgös lennee a válaszotok!
2012. jan. 28. 14:19
 1/4 anonim válasza:
Szerintem legyen egyszerű és mégis szép. Nagyon sokan ilyen nagyon brutál,nagyon megcsinált "báli" hajat csináltatnak, amit amúgy soha nem hordanak, szvsz az nagyon nem jó.
2012. jan. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem keress egy jó fodrászt, előny, ha már van. Én képre nem vagyok híve a feltűzött hajnak, de olyan legyen azért a frizurád, hogy jól látszódjon az arcod. Nekem egyenes a hajam és nagy csavarókkal be lett rakva és kifésülve az arcomból. Egy jó fodrász több tippet is tud adni. Nálunk szinte mindenkinek akinek hosszabb haja volt be volt csavarva és vagy csak simán volt vagy a fele volt feltűzve. Fontos lenne tudni milyen színű a szemed. Kisminkelnek vagy te sminkeled magad? Ha kék szemed van akkor én feketét vagy acélszürkét választanék a barnás szemhez meg padlizsán lilát, de csak kontúrnak! szóval ezt vagy tussal, ha nagyon ügyes vagy, vagy szemceruzával és fixálásképp meg áthúznám szemhéjpúderrel. A szemhéjra én raknék valami világos bézses, fénylő árnyalatú festéket a szemöldökcsontodra meg árnyékolásnak jöhet valami sötétebb szín feketéhez szürke a lilához meg vagy lila vagy akár a pirosítódat is használhatod és akkor a rózsaszín is képben van. arra figyel, hogy inkább a szemed kontúrozása legyen erősebb ne maga a szemhéjfesték a szemöldöködig meg semmi pénzért nehogy felkend! Jaj nem tudom mennyire érthető ez így... meg mennyire vagy ügyes és sminkelésben jártas :)


az övé elég natúr egy kis szürke barackkal, de csini.

[link]


az övé szürke, sokkal-sokkal hangsúlyosabb és némi lila is van benne, de szerintem sok kicsit, így discoba mennék inkább.

[link]


nagyjából szerintem ami jó példa az ez:

[link]


ez is szép :)

[link]


hm... remélem azért segítettem. Annyi, hogy jól látszódjék a sminked a képen kicsit csináld erősebbre mint szoktad. És inkább a natúrabb színek közt válogass én a barna-krém-barack árnyalatokat választanám azt lehet hangsúlyozni és mégis természetes. Kék szemhez meg a fekete-csontszín-szürke.

2012. jan. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja és a körmödre is figyelj oda, mert szoktak olyan képet is csinálni... a sima francia manikűr a legjobb :))

Az ékszerekre is jó odafigyelni, mert ami hirtelen jó ötletnek tűnik, lehet elrontja a képet vagy 2 év múlva ha előveszed a képed rosszul leszel.. és a szemöldöködet se előző nap szedesd új formára :P

2012. jan. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépnem köszönöm!Sokat segítettél amúgy a szemem kékes-zöld színű!És már van fodrászom aki ügyes!És sminkeshez megyek!
2012. jan. 29. 13:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!