Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek hogyan tudnék...

Szerintetek hogyan tudnék ilyen hajszínt elérni? (szőkés barna--Tyra Banks) Jelenleg középbarna festett hajam van.

Figyelt kérdés
[link]

2012. jan. 24. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:
gondolom hajfestékkel.
2012. jan. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez elég különleges szín, szerintem nincs hasonló egy átlag palettán, szal fodrász.
2012. jan. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem is fodrász, nagyon be lehet bukni, ha van egy konkrét elképzelésed, biztos, hogy nem lesz olyan otthon..
2012. jan. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

sarahmg mindenhova olyan értelmes válaszokat ír, hogy csak na. Remélhetőleg az életben nem ilyen hasznos kis lény, mert akkor sok öröme lehet benne a családjának...........no comment.


Ez tuti, hogy fodrász által kikevert szín, nem bolti dobozos, én fodrászhoz mennék.

2012. jan. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
csak felvilágosítalak, hogy Te, kedves ugyan azt írtad, mint én plusz egy másik ember. Te aztán nagyon hasznos vagy, gratulálok :D
2012. jan. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A hajfesték rohadtul nem ugyanaz, mint a fodrász. De ezt gondolom mindenki más tudja.

És te nem jótancsáként írtad azt, hogy hajfesték, hanem ironikusan, ez is világos. Mint ahogy egy másik lánynak nemrég a "mibe menjek a barátom szalagavatójára" azt, hogy "szkafanderbe".

A válaszaid ironikus beszólogatások. A privát üzidet pedig olvasatlanul töröltem, csak hogy tudd.

2012. jan. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"ez elég különleges szín, szerintem nincs hasonló egy átlag palettán, szal fodrász." szerintem ezzel elég világosan céloztam a fodrászra. privben is csak annyit kérdeztem, hogy mi a baj a válaszaimmal :) köszönöm a véleményt, további szép életet:)
2012. jan. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!