Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetek a korpás hajam ellen?

Taboo19 kérdése:

Mit tehetek a korpás hajam ellen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a helyzet, hogy már nagyon régóta korpás a hajam, viszont mostanában (az elmúlt 2 hónapban) észrevettem, hogy sokkal jobban korpásodik, mint azelőtt. Ezalatt azt értem, hogy hajmosás után pár órával megnézem a fejbőröm és ilyen nagyon nagy darab korpák vannak a fejbőrön nem jöttek még le, csak ott vannak... Nagyon kellemetlen..egyébként Seborin sampont használok a Schwarzkopftól.


Mit tudnátok ajánlani, ami segítene rajta? :S


2012. jan. 23. 14:39
1 2
 11/14 anonim válasza:
Ja, elfelejtettem írni, hogy a 7-ik vagyok, és szerintem egy próbát megér ez a sampon. kb 3000 Ft, és zsíros ill száraz korpára is jó. Valószínűleg korpád van, igen.
2012. jan. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Használj szulfokol kénsampont ez nagyon jó korpás és zsíros hajra nekem bevált.Mosd meg vele a hajad utána,mosd meg azzal a samponnal amivel egyébként is mosod és balzsamozd be.
2012. jan. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Dr Müller teafaolajos sampon. patikában kb 1600 ft.

nekem durván korpásodott és ettől teljesen elmúlt!de érdemes mellé hajbalzsamot használni,mert szárítja a hajat!

2012. jan. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Szerintem nem muszáj ilyen drága samponokat venni. Egy patikában kapható tök alap kén tartalmú sampon kijön párszáz forintból és ugyanolyan hatásos, csak kell utána balzsam, mert szárít.
2012. márc. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!