Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetek a korpás hajam ellen?

Taboo19 kérdése:

Mit tehetek a korpás hajam ellen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a helyzet, hogy már nagyon régóta korpás a hajam, viszont mostanában (az elmúlt 2 hónapban) észrevettem, hogy sokkal jobban korpásodik, mint azelőtt. Ezalatt azt értem, hogy hajmosás után pár órával megnézem a fejbőröm és ilyen nagyon nagy darab korpák vannak a fejbőrön nem jöttek még le, csak ott vannak... Nagyon kellemetlen..egyébként Seborin sampont használok a Schwarzkopftól.


Mit tudnátok ajánlani, ami segítene rajta? :S


2012. jan. 23. 14:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
körömmel mosd, és fésüld át kisfésűvel, korpásodás elleni sampon...sapka használata télen stb.
2012. jan. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszodat. Valaki nem tudná, hogy ez a sampon mennyire hatásos számomra? Detergens Sulfuratum..Olvastam valahol, hogy több embernek bejött. Vélemények?
2012. jan. 23. 14:51
 3/14 A kérdező kommentje:
Ez az én problémám amúgy korpa vagy pikkelysömör?
2012. jan. 23. 14:57
 4/14 A kérdező kommentje:
Lehetséges, hogy azért kezdett el mostanában jobban korpásodni, mert zselézem a hajam? :O Ha igen, mit ajánlotok ez ellen?
2012. jan. 23. 15:00
 5/14 anonim ***** válasza:
Én nem tudok sapkát hordani. Ha sapka van rajtam akár csak egy órát is másnapra koprás lesz a hajam!
2012. jan. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem tudom mit tegyek, pedig most nagyon kellemetlen helyzetben leszek szombaton :S
2012. jan. 23. 15:22
 7/14 anonim válasza:
Bőrgyógyász ajánlotta nekem is: BABE sampon, csak gyógyszertárban kapható, és tutira hat! Más nem vált be nekem eddig, pedig én is sokmindent kipróbáltam.
2012. jan. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha zt nézem, hogy nekem a hajlakktól lett irtó korpás, akkor el tudom képzelni, hogy a zselétől is az.
2012. jan. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kedves hetedik: neked is olyan problémáid vannak, mint nekem? Nagy darabokban jön le a 'fejbőr' a fejedről? Ez szerinted használna az én problémámra?
2012. jan. 23. 15:56
 10/14 anonim válasza:
Hát, igen, vannak darabok, kicsik-nagyok egyaránt. Kb 3 hét alatt tisztította le a fejem az a sampon. Csak épp nekem a szülés utáni hormonváltozástól van, nem a zselétől. :)
2012. jan. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!