Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kopaszodok, családi örökség,...

Kopaszodok, családi örökség, nem tehetek róla. Jól is szeretnék a lehetőségekhez képest kinézni. A csajoknak milyen fazon jön be?

Figyelt kérdés
Nyilván nem szélfútta hajra gondolok, mivel elől már nyomul fel, hátul is hullik. Normális lányoknak akarok tetszeni. Vágjam le tarkopaszra, pár milliméteresre? Ötletek?
2012. jan. 8. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vágd le tar kopaszra!
2012. jan. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem életem legnagyobb szerelme már 20 évesen elkezdett kopaszodni. Ezzel együtt imádtam. Elcsépeltnek fog hangzani, de aki igazán szeretni fog, annak így fogsz tetszeni.
2012. jan. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 trendkivuli válasza:
próbáld ki hogy lenyírod teljesen, ha jól áll akkor tarsd meg ,egy normális hajnyíróval heti egyszer lenyírod 0ással kb 10-15 perc, ha nemjön be akkor egy hét alatt úgyis visszanő üdv:-)
2012. jan. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A hajszeszek semmit nem érnek, hogyha androgen alopécia a baja.Csak 5 alfa reduktáz gátlókkal lehet ezt a gondot orvosolni , finaszterid és dutaszterid.Nem okoz impotenciát a tévhittel ellentétben , kis mértékű libidó csökkenést de ez könnyen ellensúlyozható bizonyos táplálékkiegészítőkkel.A gyógyszert urológus írja fel , javaslom hogy magánorvost keress ők mutatnak empátiát és kevésbé maradiak.
2012. jan. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!