Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sebek az arcomon. Hogyan...

Sebek az arcomon. Hogyan tüntessem el? (többi lenn)

Figyelt kérdés

Régen nagyon sok pattanásom volt, aztán a bőrgyógyász segítségével eltűnt mind és már nagyon régóta egy sem jött ki az arcomon. Aztán most kicsit stresszesebb életet éltem és előfordulhat, hogy az étrendem sem volt megfelelő, előjött egy csomó pattanásom. Nem bőr alatti, csak sima pattanások, amiket egyáltalán nem lehet kinyomni. Mondhatni piros kis kiemelkedő foltocskák. Utólag lehet, hogy nem is pattanások voltak. Na most ezek sebbé alakultak át. Mivel tüntethetném el a legesleggyorsabban. Szombaton fellépésem lesz és a lehető legjobb formámat kell hoznom. Legalább annyira el kellene tüntetnem, hogy a smink halványítsa.

Ha valami van, ami nektek bevált ilyen esetekben, várom szeretettel :)


Köszönöm!


2012. jan. 19. 10:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát addíg nem lehet,de gyulladáscsökkentő,sebgyógyító termék kell.Én a Vermixet találtam erre,DM-ben is lehet kapni.
2012. jan. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, meg fogom nézni. Most bekentem itthonra Neogranormonnal vékonyan, talán azt mondhatom, hogy javul a helyzet...
2012. jan. 19. 11:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!