Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most meg mit tegyek? (bovebben...

Most meg mit tegyek? (bovebben lent)

Figyelt kérdés
Elkezdtem használi egy új kenocsot pattanásokra de nagyon kiszárította a boromet. El is kezdett hámlani a homlokom és nem tudom hogy mihez kezdjek :(

2012. jan. 18. 09:37
 1/2 anonim ***** válasza:
hagyd abba a kenőcsözést, és vegyél valami arckrémet ami remélhetőleg majd helyre állítja a bőröd. pattanásokra amúgy az anesolt tudom ajánlani, gyógyszertárban lehet kapni, azthiszem recept kell hozzá..nekem nagyon bevált, és eddig minden ismerősömnek is.:))
2012. jan. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mit használsz?

Ha orvos írta fel, akkor folytasd, tűrj, csúnya és kellemetlen, de ez van. Vagy túl sokat kensz magadra, vagy ha csak most kezdted el, akkor még nem szoktál hozzá. De a bőr nagyon gyorsan regenerálódik, én most épp isotrexet használok, valamelyik nap nagyon csúnyán hámlott az én képem is, de már semmi nyoma. :D Ha nagyon rossz, pár napig ne használd, vagy csak fele annyiszor.

Ha a tájékoztató azt írja, h ne használj zsíros krémet, sminket, akkor tűrni kell, ha lehet, akkor valami semleges krémmel vagy hámosítóval kend be párszor az arcod.

Ha meg csak drogériás-bolti-kozmetikai vacak, akkor repüljön a kukába, azoknak nem szabad ennyire erősnek lennie, szóval valami allergiád lehet, vagy nem tudom. A hámosítót ez esetben is ajánlom.

2012. jan. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!