Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajanlotok borotvalkozas...

Mit ajanlotok borotvalkozas utan honaljra, hogy ne pirosodjon ki? bovebben lent

Figyelt kérdés

Vagy ha mar megtortent (mint esetemben) mivel segitheto a "gyogyulas"? Nem sebes vagy ilyesmi, csak gondolom majdnem mindenkinek irritalja a borotva a honaljat es piros foltos meg faj is picit. Tudom, hogy ilyenkor nem ajanlatos a golyos dezodor ra (hiaba van par direkt erre, sz*rt sem ernek) de ilyen melegben szepen neznek ki izzadsaggatlo nelkul.

Eddig nyaron 2 naponta borotvaltam, de most, hogy ilyen irritalt, attertem heti 2-re (muszaj , mert eros, suru, fekete a szorzetem) gondolhatjatok...

Varom a tippeket! Koszi


2011. szept. 3. 10:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Körömvirágkrém, Sudocrem, Neogranormon, Bepanthen, ez minde jó rá, leviszik gyorsan a pirosságot.
2011. szept. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hintőpor, popsikrém, bepanthen, neogranormon
2011. szept. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem is kipirosodott régen,de én most már úgy borotválom,mikor már kellőképpen "kiáztam" a zuhany alatt,vagy a kádban,tehát mielőtt végeznék a tisztálkodással,nálam az az utolsó lépés,hogy bekenem a hónom alját dove szappannal,aztán rákenek egy borsónyi tusfürdőt,és így húzom le. Mióta így csinálom sosem pirosodik ki,próbáld ki hátha neked is beválik. :)


26/N

2011. szept. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Jobb minőségű borotvát. Nekem sose pirosodik ki, csak egyszer történt meg, amikor elfogyott a borotvám és valami otthon lévő ócska izével csináltam meg.

A másik, hogy este borotváld, és akkor reggelre megnyugszik a bőr.

2011. szept. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat. En is hasonlokra gondoltam, csak kivancsi voltam, hogy jol gondolom-e. Mindig este szoktam borotvalni. Sajnos aztatni viszont nem tudom, mert kadunk nincs, csak zuhany. Borotvam pedig nem gagyi, hanem Venus gilette es kb. 1-2 havonta cserelem a pengejet.

Valszeg ugy lesz akkor, hogy borotvalas utan is minden este lefekves helyett golyos dezodor helyett, bepanthennel kenem be (mert az van itthon) , mert napkozben csak nem maszkalok kremes honaljjal meg ugye a krem az izzadas ellen sem ved. Nem mintha a mai izzadsaggatlok sokat segitenenek, de legalabb illatosat izzadok :)

2011. szept. 3. 11:49
 6/10 A kérdező kommentje:
Ezt jol megirtam. Az elso HELYETT azt akartam irni, hogy elott (lefekves elott) remelem ertheto :)
2011. szept. 3. 11:50
 7/10 A kérdező kommentje:
Egyebkent evek ota ezt a fajta borotvat hasznalom es eddig ilyen gondom nem volt. nem azt mondom, hogy sosem pirosodott, de masnapra megnyugodott, most meg hetek ota piros es nem csillapodik a kovetkezo borotvalasig. Nem veszes, de azert ,ha felemelem a karom latszik.
2011. szept. 3. 11:52
 8/10 anonim ***** válasza:
körömvirágos hintőpor
2011. szept. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
lehet h elég drasztikusnak hangzik de én legyantáztatnám...így nem kell kétnaponta szőrteleníteni meg nem irritálja ki a bőröd amikor nő vissza...akkor fáj meg még következő nap de sztem ez a legjobb megoldás
2011. szept. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nyilvan a gyantazas is megfordult a fejemben, de mivel a labamon az epilatortol benottek a szorszalak , amiknek a helye csak nagyon nehezen mult el (ezert kellett visszaternem borotvara) igy a honaljamon ezt nem kockaztatnam meg. Ott meg nagyobb az esely a benott szorszalakra , mert a szor surubb, erosebb. A gyanta pedig hasonlo elven mukodik, mint az epilator
2011. szept. 3. 13:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!